PDA

Zobacz pełną wersję : Provider zmienił status serwera na HACK i zablokował serwis.



henry
20-01-2010, 01:02
Wczoraj dostałem maila z ovh:
Witamy,

Aktualnie korzystasz z oferty hostingu dla domeny obnie.info.

Informujemy, şe statusu serwera zosta� zmieniony na "HACK",
co oznacza, Ĺźe nie jest on aktywny.

PowĂłd zawieszenia:
Vos scripts consomment trop de CPU et surchargent nos serveurs


Aby odblokowa� stron� prosimy o skorygowanie problemu.
Nast�pnie prosimy o kontakt z nami.

Dzi�kujemy za podj�cie szybkiej interwencji.


Z powaĹźaniem,
Biuro Obs�ugi Klienta OVH

Nie mam pojecia jak znaleźć dodatek lub inny powód, który generuje nadmierne obciążenie serwera.

moje
20-01-2010, 01:28
Zmień hosting, bo ten do najlepszych nie należy.

Jola
20-01-2010, 01:54
Witam,
tutaj (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=32187) był poruszany dokładnie ten sam temat.

henry
20-01-2010, 02:25
Odblokowanie serwisu przez ftp - w Filezilli, z menu serwer, zakładka wprowadz dowolne polecenie, wpisalem - SITE CHMOD 705 /
Na razie wszystko jest OK. Dziwne jest tylko to że serwis był nieczynny od 15 do 01 a kilka razy zostały przez amung.us odnotowane pojedyncze odwiedziny.

henry
20-01-2010, 02:27
Zmień hosting, bo ten do najlepszych nie należy.
OVH ma swoje wady i zalety - główna zaletą jest to że poważnie traktuje zgłaszane reklamacje - a wadą niestety to że jest ich stanowczo za dużo. Jeszcze się nie przeniosłem bo mam wątpliwości czy ta operacje przebiegnie bez problemów.
A jaki hosting byś polecił?

zwiastun
20-01-2010, 05:13
Prosze korzystać z możliwości edytowania swoich wpisów!

henry
21-01-2010, 01:19
Provider podał powód przeciążenia serwera:

"Proszę sprawdzić, dlaczego plik index.php powodował przeciążenie platformy. Z dnia 19 stycznia mamy 210 alertów dotyczących tego pliku".

Na moje pytanie czego mam szukać w index.php otrzymałem odpowiedź:

"Czegoś, co by wskazywało na przyczynę problemu: zapętlenie się skryptu, jego uszkodzenie. Proponuję sprawdzic logi serwera".