PDA

Zobacz pełną wersję : ocena strony



forestce
21-01-2010, 00:03
witam serdecznie chciałbym poddać ocenie dwie moje stronki stworzone w całosci pod joomla.prosze o krytyczne komentarze gdzie i co poprawic .Nie jestem idealny:)


www.kam-mast.pl

moje
21-01-2010, 01:31
Dwie strony? A drugi link gdzie?

Jesteś właścicielem czy wykonawcą stron?

forestce
21-01-2010, 09:10
można powiedzieć rodzinny interes:)wykonałem stronę

KYCu
21-01-2010, 09:39
Witaj

Nie chcę Cie zniechęcać ale popracuj nad tą stroną. Pusto na stronie, dużo wolnych przestrzeni. Menu po lewej wyrzuć całkiem albo zrób ładniejsze. Sonda tak samo. "Szukajka" na dole strony? najwyraźniej jest zbędna więc usuń.
Te zdjęcia pod menu górnym to są Twoją lub firmy własnością? bo z tego co widzę po projektach za wiele firma nie ma na koncie.
No i forum. Przyda się uważasz? nie spodziewałbym się dużego ruchu na forum firmowym aczkolwiek życzę tego ;).

Popracuj jeszcze.

moje
21-01-2010, 12:33
Designed by: Lonex NTCHostingTo się kolega narobił.

KYCu
21-01-2010, 12:58
To się kolega narobił.
Także instalacja i konfiguracja szablonu może przysporzyć problemów ;)

pyziak
21-01-2010, 13:22
Jak to rodzinny interes to zajmij się lepiej tymi kamieniami :)
Tam nie ma co oceniać, a to co jest to lepiej nie będę się wypowiadał bo były by to same minusy

eman
21-01-2010, 22:42
Poco oceniać coś co nie jest Twoją pracą? dodanie menu a w sumie samych jego pozycji i zamieszczenie opisu firmy to nie twórczość ani nawet nie produkcja ^^ a swoją drogą nawet i te proste czynności nie są estetycznie wykonane więc cieniutko :)

Ale ćwicz może co z tego będzie :)

Pozdrawiam.

wojtekkk87
23-01-2010, 13:36
co do grafiki to się nie wypowiadam... ale powiem, że nic mnie tak nie zniechęta do czytania jak WYCENTROWANY tekst... jeszcze jak by to był jakiś wierszyk to ok... ale lista?