PDA

Zobacz pełną wersję : Brak grafiki w wiekszosci szablonow :/



duchu0
21-01-2010, 15:53
Witam

Mam dosc dziwny problem, a polega on na tym ze prawie kazdy szablon jaki instaluje na jommli 1.5.9 to jest zle wyswietlany. Dokladniej mowiac, to albo wogole nie wyswietla obrazkow z szablonu albo wyswietla nie wszystkie. Proste adresy mam wylaczone. Jakies pomysly, co to moze byc ? Jaki jest tego powod ? A podstawowe szablony z joomli dzialaja normalnie.

moje
21-01-2010, 16:24
Aktualizuj do Joomla 1.5.15.

A gdzie link do strony?

Wszystko dobrze masz ustawione?

duchu0
21-01-2010, 16:47
Mam najnowsza wersje joomli ;) Cos mi sie pomylilo z ta wersja ktora wczesniej napisalem.

Generalnie strona narazie powstaje u mnie na kompie, ale to samo dzieje sie na duchu.cba.pl na yoyo.pl itd

Wydaje mi ze wszystko mam ustawione tak jak powinno byc. Chociaz moge sie mylic, co dokladnie masz na mysli ?

nikszal
21-01-2010, 17:00
Generalnie strona narazie powstaje u mnie na kompie, ale to samo dzieje sie na duchu.cba.pl na yoyo.pl itd

Wydaje mi ze wszystko mam ustawione tak jak powinno byc. Chociaz moge sie mylic, co dokladnie masz na mysli ?Na yoyo i cba trzeba niestety zmienić prawa do katalogów, na takie, z których na pewno będą się cieszyć hackerzy.

duchu0
21-01-2010, 17:04
No dobrze, powiedzmy ze mam tego swiadomosc. Ale narazie chce miec tylko jako taki obraz tego jak to wygladac bedzie, ma byc to tylko stronka do testow, zadnych waznych ani poufnych danych tam nie bedzie. Wiec na jakie chmody zmienic by bylo wszystko ladnie wyswietlane.
Lub gdzie moge sobie porzadnie i bez zadnych obaw o hacking testowac szablony ? Mowie oczywiscie o jakims darmowym.

nikszal
21-01-2010, 17:08
Serwer lokalny - Mov'Amp (http://www.joomla.pl/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,710/Itemid,66/). Wystarczy go tylko rozpakować. Joomla juz jest w nim zainstalowana.

duchu0
21-01-2010, 17:51
No tak, tylko ze to chyba jest pod windowsa ;)

nikszal
21-01-2010, 17:54
Póki co, winda jest najczęściej używanym SO. Poszukaj w takim razie Xampp-a pod Linuxa.

duchu0
21-01-2010, 17:58
No niestety wiem, ale mam juz postanwionego LAMP`a u siebie, ale jak mowilem nawet u mnie jest cos nie tak i nie wyswietla prawidlowo szablonow. Dziwna sytuacja, jest mozliwosc ze to jakis blad w skrypcie ? Przegladalem configuration.php i wyglada ze wszystko dobrze jest.
Ale gdy w chodze w template managment to w pliku folder.php w lini 423 jest blad opendir...zagladalem tam ale niestety nic mi to nie mowi :/

nikszal
21-01-2010, 18:02
CMS Joomla nie powoduje opisanego przez Ciebie problemu. Szukaj go zatem w samym środowisku, na którym Joomla zainstalowałeś.

P.s.
Skąd ściągałeś instalkę i jaką masz wersję?

duchu0
21-01-2010, 18:09
Z joomla.pl najnowsza jaka byla wersja czyli 1.5.15 :)
No nic dzieki kolego, za zainteresowanie moim problemem. Bede szperal jak cos znajde to napisze co bylo problemem.
Ale musze powiedziec ze wsparcie spoleczosci Joomli jest na wysokim poziomie, w przeciwienstwie do phpbb3 :/
Jeszcze raz dziekuje kolego.