PDA

Zobacz pełną wersję : zlece wykonanie komponentu Joomla 1.5



chomik-00
21-01-2010, 21:56
Witam wszystkich serdecznie.
Poszukuję osoby, która napisałaby mi komponent pod joomle. Komponent raczej nie jest specjalnie zaawansowany zwłaszcza dla osób pracujących z joomla a sprawa jest dość pilna, ale za to dobrze płatna :).
Sprawa wygląda tak, że dany komponent od strony administracyjnej powinien pozwalać pisać artykuły z możliwością dołączenia wielu załączników do artykuły. Poza tym powinny znajdować się seria tagów opisujących dany artykuł (jest ich chyba 4) takich jak: tytuł, tryb, rodzaj, status z ograniczoną listą ich wartości. Oprócz tego określamy dwie daty i teraz powinno być pewne zautomatyzowanie... na jedną datę artykuł reaguje tak, że zmienia wartości tagów go określających a na drugą tak iż jest przenoszony do archiwum tychże artykułów. Archiwum powinno być widoczne tylko od strony panelu czy też dla uprawnionych użytkowników.
Ważne jest, aby takie administrowanie znajdowało się w jednym miejscu od strony panelu.
Od strony strony :) wyświetlamy listę artykułów które nie znajdują się w archiwum z podziałem na strony (przypuśćmy, że 20 artykułów na stronie), po kliknięciu w dany wyświetlamy całą zawartość z załącznikami i tyle :).

Jeżeli ktoś byłby chętny podjąć się tego zlecenia to proszę o kontakt na maila login.brak@gmail.com (wiem, że skrzynka mam dziwną nazwę, ale zapewniam, że jest prawdziwa :)), wtedy podam więcej szczegółów oraz dogadamy się co do ceny. Sprawa dość pilna więc nie zastanawiajcie się za długo. A jak nie chcecie mi tego zrobić za pieniążki to może podpowiecie jak dokonać czegoś takiego samodzielnie??

Dzięki za jakąkolwiek uwagę. Pozdrawiam.