PDA

Zobacz pełną wersję : Zbędne wyświetlanie innego szablonu na stronie głównej



Utar
22-01-2010, 00:28
Witam formumowicze.
Mam pewien problem...
Dokonałem migracji danych z joomla 1.0 do 1.5. To tak tytułem wstępu.
Na stronie głównej, wyświetla mi się szablon rhuk milkyway. Chciałbym aby tak nie było. Na każdej stronie jeden szablon, ten który wybrałem jako domyślny.
Teoretycznie prosta sprawa (http://wiki.joomla.pl/Odmienny_wygl%C4%85d_startowej_strony_witryny)
Ale tu zaczynają się hocki-klocki, bo nie w szablonie rhuk milkyway ustawione mam brak wyświetlania, nie wybierałem żeby wyświetlał się na stronie głównej. Odinstalowanie szablonu powoduje tylko wyświetlanie samych danych ze strony głównej ( artykuły i moduły) bez szablonu. Reszta podstron i działów jest ok, na wybranym domyślnym szablonie.
Pomocy moi drodzy...

pyziak
22-01-2010, 00:38
a może link do strony ?

Utar
22-01-2010, 00:43
http://vnm.nazwa.pl/katania_biuro2

Do sprawdzenia użyj 3 pierwszych linków z main manu z lewej kolumny bo reszta linkuje do starej witryny www.katania.net

pyziak
22-01-2010, 00:56
po pierwsze masz blędy wyświetlone na stronie głównej na dole (usuń je),
po drugie masz 367 Errors, 47 warning(s) w Validacji usuń je i wtedy będziemy szukać przyczyny

Utar
22-01-2010, 01:11
błędy usunięte... więc czekam mistrzowie joomla na pomoc... będę bardzo wdzięczny... :)

Utar
22-01-2010, 01:27
Powiem wam jak udało mi się rozwiązać problem...
Jak wie ktoś jak przypisać szablon do konkretnej strony to bedzie łatwiej.
Przypisałem standardowy szablon beez do strony głównej, zapisałem ustawienia.
Działa zgodnie ze zmianą. Potem wyłączyłem przypisanie owego szablonu i zapisałem. Odświeżyłem stronę. Patrzę ... Działa. Strona wyświetla się zgodnie z domyślnym szablonem. Może komuś to pomoże... bo rozwiązanie było dziecinnie proste. Nie wiem tylko jaki był powód takiej "usterki". Pozdrawiam i dziękuje

Jola
22-01-2010, 01:44
Witam,
pewnie przed przeniesieniem - do strony głównej był przypisany szablon, którego na nowej wersji nie było (albo żaden - bo został odinstalowany). Wtedy Joomla domyślnie ładuje rhuk milkyway. Po zapisaniu do bazy jaki szablon ma się wyświetlać na startowej - wszystko wróciło do normy.

Utar
02-02-2010, 00:30
Witajcie spowrotem...
Problem niestety wraca, mogę ustawić tak zeby wyświetlał sie szablon który chcę ale tylko przypisując go do konkretnych podstron. Natomiast kiedy włączam wyszukiwanie i przejdę w ten sposób do jakiegoś artykuło to znowu ładuje rhuk_milkyway...