PDA

Zobacz pełną wersję : Blokowanie zmiany wielkosci strony...



dagadam
22-01-2010, 10:47
Witam.
Szukam rozwiazania na temat jak zablokowac zmiane wielkosci strony w szablonie domyslnym po instalacji joomli -rhuk_milkyway-.
Wstawilem sobie swoje logo ale po kliknieciu w przywroc w dol zmniejsza sie okienko IE i zmniejsza sie strona. Oczywiscie logo zostaje w innym miejscu niz pierwotnie. Po kliknieciu na maxymalizuj wszystko ladnie wraca do normy.
Czy jest jakis parametr ktory by blokowal okno, ze po zmianie wielkosci okna IE pojawialy by sie suwaki dol i prawy ?
Pozdrawiam
Adam

nikszal
22-01-2010, 11:44
Nie wiem, co zmieniłeś, ale z Twojego opisu wynika, że zrobiłeś to niepoprawnie. Szablon ten ma 4 możliwości ustawienia szerokości i zawsze dopasowują się one do aktualnej rozdzielczości monitora.

dagadam
22-01-2010, 12:00
hm..
Zgadza sie dobrze to nazwales braklo mi tego sformulowania "dopasowuje sie do aktualnej rozdzielczosci ekranu".
Wstawilem wlasne logo ktore jest przesuniete do srodka. jak zmienie wielkosc okienka to zle dziala.
http://www.xxxxxxx/joomlagt/
u mnie po zmniejszeniu ok jest ok na srodku ale mam duza rozdzielczosc
ale jak zmieniam recznie rozmiar okna IE to w pewnym momecie grafika z logo sie rozsypuje a wolalbym by sie nie dopasowywala stronka automatem.
Czy byla by mozliwosc wsatwienia na stale rozdzielczosci stronki ?

nikszal
22-01-2010, 12:57
Mówiłem, że masz coś skaszanione i nie pomyliłem się. div#logo jest źle sformatowane, dopasowane tylko do jednej rozdzielczości.

dagadam
22-01-2010, 13:20
hm... :)
no to zaczynam szukac moze mi sie to uda
Fajna zabawa ale czasu pochlania sporo jak sie zaczyna zabawe z joomla

dagadam
22-01-2010, 14:32
Dzieki serdeczne NIKSZA za pomoc. Udalo mi sie poszukalem wiedzac co i dziala juz mi prawidlowo.
Pozdrawiam