PDA

Zobacz pełną wersję : moduł aicontactsafe



headu
22-01-2010, 22:13
Witam mam problem z przystosowanie modułu aicontactsafe
może ktoś już go używa i mógł by mi pomóc
mianowicie nie wiem jak mogę usunąć lub przetłumaczyć - Fields marked with * are required.
oraz chciałbym żeby wszystkie pola do wypełnienia miały taką samą długość

i jeszcze problem z długością wiadomości - można ją ustawić
Maximum characters: 500. You have characters left.
ale chciałbym ją usunąć lub przetłumaczyć

cały formularz jest pod linkiem
http://headu.pl/index.php?option=com_aicontactsafe&view=message&layout=message&pf=1&Itemid=37

zwiastun
22-01-2010, 22:15
Wiki, dział joomla - > tłumaczenia -> poszukać materiałów o tłumaczeniu rozszerzeń

headu
22-01-2010, 22:20
włąśnie problem w tym ze to jest oficjalna przetłumaczona wersja, niestety autor nie przetłumaczył wszystkieg

z dwoma pierwszymi problemami sobie poradziłem _ dla poszukujących w przyszłości
maksymalną długość można wyzerować w ustawieniach modułu i wtedy text o ograniczeniach znika
jeżeli chodzi o szerokość pół - również ustawienia (ustawienia pola)


ale niestety z

Fields marked with * are required.

poradzić sobie nie moge

zwiastun
22-01-2010, 22:43
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
(Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest wymagane)

headu
22-01-2010, 22:47
wiem ale gdzie to zmienić - przypuszczam że w katalogu /components/com_aicontactsafe gdzieś sie może znajdować taka info
(szukałem jej w wordpadzie) nie znalazłem, czy może suię znajdować gdzieś indziej ?

zwiastun
22-01-2010, 23:07
To rzeczywiście, nie masz gdzie szukać, tylko w Wordpadzie!
Skorzystaj z wyszukiwarki w plikach

TLo
23-01-2010, 10:21
I jeszcze na swej stronie popraw błąd ortograficzny, w dziale Nowości - "dekontaminacyjno -kompielowych". Plus - usuń niepotrzebną spację przed łącznikiem.

headu
23-01-2010, 11:33
dzięki że wyłapałeś :)

headu
23-01-2010, 12:07
a dla poszukujących odpowiedzi na moje pytania - zwrot "Fields marked with * are required." znajduje się w pliku /com_aicontactsafe/views/message/tmpl/message.php
:)

komsky
27-01-2010, 10:39
Ehh, ale kombinujecie. Należy wybrać odpowiedni profil formularza kontaktu i tam przetłumaczyć sobie Required fields notification: "bla bla bla"

Interesuje mnie natomiast ten moduł captcha - czy ktoś już rozgryzł temat Ja zmienić tekst "Please enter the following security code:" ? Nie chce mi się szukać po plikach, na pewno jest prostszy sposób zrobienia tego z panela admina.

trzepiz
27-01-2010, 10:56
language\pl-PL\pl-PL.com_aicontactsafe.ini


linia: PLEASE ENTER THE FOLLOWING SECURITY CODE= tutaj Twoje tłumaczenie