PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja na yoyo.pl



wasylek
04-08-2006, 19:19
Mam problem z instalacją joomla na yoyo.pl! Na początkowej stronie instalacji mam na czerwono zaznaczony punkt folder tymczasowy. A niżej mam podaną ścieżkę var/www/tmp. Co zrobić żeby to nie było na czerwono? Przez to nie mogę zainstalować tego cmska! Próbowałem stworzyć na serwerze te foldery ale nic to nie daje! Co zrobić?

Sova
04-08-2006, 19:35
Tak w skrócie Ci tu daję coś, co powinno dać Ci do myślenia:


Gdybys poszperal po tym forum albo po forum supportujacym yoyo znalazbys tam moje komentarze ze yoyo to serwis nierzetelny i olewajacy klienta (wyslalem z 5 maili bez odpowiedzi w ciagu 2 miesiecy -> darmowa usluga warta jest tyle ile kosztuje) na ich wlasnym forum nasmarowalem im rowniez ze sa jednym z nielicznych hostingow ktore oferuja preinstalowane wersje cmsow na serwerze ktory nie spelnia ich podstawowych wymagan (poblokowane funkcje php, safe mode, register globals, framesety).
Jezeli czesci z tych rzeczy na forum yoyo juz nie ma to napewno znajdziesz tam topic ze skargami o usuwanie postow niezadowolonych klientow, co juz powinno dac do myslenia o jakosci serwisu.
Jezeli jakims sposobem nie pokusiles sie o sprawdzenie z czego chcesz korzystac to czemu olales kwestie tego, ze jak sie swieci SAFE MODE na czerwono w instalatorze, wraz z wyjasnieniem to moze lepiej zmienic serwer. Oczywiscie jest tu kilku fachowcow co maja stonki z safe mode ale jest tez w mojej skrzynce mailowej srednio raz na tydzien wiadomosc pt "pomocy, jak wylaczyc safe mode".

Jezeli ton powyzszego postu uwazasz za obrazliwy to przepraszam ... od urodzenia nie lubie ignorancji. Jestem w stanie powaznie podejsc do pomagania ludziom, ktorzy powaznie traktuja to co zamierzaja zrobic.

p.s.
Wszystkie dane konta FTP i mySQL yoyo wysyla mailem przy rejestracji, haslo admina joomla na koncu wybierasz sam. Informacja o tym ze dostaniesz maila jest podawana w trakcie rejestracji.

Nie jest to konkretna odpowiedź na Twoje pytanie, ale sama treść tego cytatu powinna dać Ci troszkę do myślenia w sprawie yoyo i Joomla! Chcesz więcej rzeczy się dowiedzieć w tym temacie - skorzystaj z "szukajki" tego forum, wystarczy wpisać "yoyo".

Rybik
04-08-2006, 19:49
wlasnie :) po co sie pchac na badziewie skoro hostingi dobre z nieograniczona iloscia baz danych i dostepem do shella, crona, cgi i czego tam sobie jeszcze nie zamarzysz startuja od 40 zl rocznie