PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycje i menu usera



Watt
24-01-2010, 22:25
Witam,

Mam pytanie jak w stylu dodać większą ilośc pozycji (jak się instaluje moduł to wybiera sie pozycje dla niego np. user2, user3 itd). Druga rzeczą jest panel usera, który zawiera:

Zaloguj (link pojawia sie gdy jestem zalogowany!)
Wyślij artykuł
A panel Logowanie:

Wyloguj się

Jak upchnąć to do jednego panelu? Jak dodać więcej linków do danego panelu np. dodawanie zdjęc w 'Phoca gallery'?

Pozdrawiam

KYCu
24-01-2010, 23:59
Witaj,


(...)jak w stylu dodać większą ilośc pozycji (jak się instaluje moduł to wybiera sie pozycje dla niego np. user2, user3 itd)
Nie w stylu tylko w pliku templateDetails.xml który znajdziesz w folderze templatki.

Z tym drugim nie wiem o co chodzi i co chcesz osiągnąć dokładnie.

Bazyl
25-01-2010, 00:05
www.wiki.joomla.pl/pozycje_modułów (http://www.wiki.joomla.pl/pozycje_modu%C5%82%C3%B3w) - i generalnie poczytaj na wiki...

//KYCu: a co, to ja nie wyraźnie napisałem?:p

// Wyraźnie, ale tylko połowę... :p

Watt
25-01-2010, 09:17
Super! Dziękuję za odpowiedzi - a jeśli mam zainstalowany plugin joomfish to gdzie mam to zmienić (bo zakładam, że mam zmienić templatkę w Polskiej wersji strony no i w wszytkich zagranicznych)?

Pozdrawiam

Bazyl
25-01-2010, 10:24
No, nie. Szablon jest jeden.
Dowiedz się, jak działa Joomfish.

nikszal
25-01-2010, 11:05
Witaj,
Nie w stylu tylko w pliku templateDetails.xml który znajdziesz w folderze templatki.Samo dodanie pozycji w pliku templateDetails.xml nie stworzy dodatkowej pozycji w szablonie. Będzie ona widoczna na liscie pozycji, ale nie będzie jej w szablonie. Nic samo i automatycznie się nie tworzy. Trzeba to zrobić na pieszo w pliku szablonu index.php.

KYCu
25-01-2010, 14:06
Samo dodanie pozycji w pliku templateDetails.xml nie stworzy dodatkowej pozycji w szablonie. Będzie ona widoczna na liscie pozycji, ale nie będzie jej w szablonie. Nic samo i automatycznie się nie tworzy. Trzeba to zrobić na pieszo w pliku szablonu index.php.
Dobrze mówisz ale kolega @Watt pytał jak dodać większą ilość pozycji do wyboru, więc mu odpisałem. Twoja wypowiedź jest dopełnieniem mojej bo faktycznie bez wstawienia pozycji w szablon nie zostanie ów pozycja wyświetlona ;)
Przepraszam za mały offtop

Watt
25-01-2010, 16:52
Witam, co do mojego problemu, ktory nie został rozwiązany - gdzie moge edytować moduły (to co się w nich pojawia), joomla ma strasznie głupio to zrobione, w module "Login" jest przycik do wylogowywania się, a cała reszta rzeczy w "User menu" - chciałem to jakoś połączyć, jest taka możiwość? Gdzie to siedzi w plikach?

Bazyl
25-01-2010, 17:08
Zrozumiesz, że nie tak głupio, jak poznasz trochę "wnętrze".

www.wiki.joomla.pl

Watt
25-01-2010, 17:39
Nie wiem dokładnie czego szukać, nie da sie w projektancie menu dodac link 'wyloguj się', box 'login' zostałby usunięty po zalogowaniu się ?