PDA

Zobacz pełną wersję : Warning: file_get_contents



saddam_husajn
26-01-2010, 00:58
Witam kiedy zaloguję się do panelu administratora w joomli i wybiorę zakładkę konfiguracja to otrzymuję taki komunikat:

Warning: file_get_contents(/home/login/domains/nazwadomeny/public_html/administrator/help/helpsites-15.xml) [function.file-get-contents (http://www.karpackie.info/administrator/function.file-get-contents)]: failed to open stream: Permission denied in /home/login/domains/nazwadomeny/public_html/libraries/joomla/language/help.php on line 111

Widzę pod tym komunikatem ustawienia itp....ale dziwi mnie także to że opis strony "podany opis" jest inny na stronie głównej : index.php a inny opis widnieje na samej domenie np "nazwastrony.pl"
Mimo tego że zmieniłem opis witryny i opis strony głównej to różnice widać tylko na stronie z index.php (na adresie strony nazwastrony.pl widnieje stary opis strony i teraz mam w sumie 2 opisy strony a chcę miec tylko jeden)

Odświerzałem przeglądarke setki razy ale to nie daje żadnego efektu.

Opisałem te dwa problemy bo mogą mieć coś wspólnego (ps jeżeli nie mają nic wspólnego to proszę o wyjaśnienie powodów dwóch problemów:
-komunikatu który podałem wyżej
-problemu z opisem strony/witryny

Wersja joomli 1.5.15
Serwer:PHP 4/5.2, CGI ,Python,Ruby (nie jest to darmowy serwer)


jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ?