PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla doskonała?



suchy1
05-08-2006, 01:17
Witam

Juz chyba z miesiac bawie sie cms - joomla i jakos przez ten czas poznalem wady i zalety tego systemu. Jednak co mnie najbardziej meczy to bledy albo jak to napisac problemy. Czasami zamiast np. opcji wstawiania obrazka w artykule mam biale tlo. Moze to dlatego ze uzywam FireFoxa pod IE dziala(przynajmniej na razie) , zdarza sie sytuacja ze jak publikuje artykul to mi go nie wyswitla bo data zakonczenia jest np. 1956 rok:confused: jak zmienie na 2014 to po "zapisz" mam dalej to samo. Chyba kazdy mial problem z domena ,ja tez przez to przechodzilem:). Bledow mozna wymieniac bardzo duzo, i teraz pytania czy Wy tez macie takie problemy ?czy poprostu stawiacie system i seriws dziala jak chcecie:rolleyes: czy tlyko ja mam takie klopoty. Z drugiej strony chce podziekowac ze wychodza poprawki i nowe wersje oraz za poslka wersje tego systemu !

Sova
05-08-2006, 17:26
Nie możesz mieć pretensji do Joomla! o podświetlanie obrazków - tylko do projektantów przeglądarek, że tak wyświetlają te obrazki.
Jaki problem z domeną? Postawiłem już sporo razy Joomla!, ale problemów z domeną nie miałem - i to bez względu czy to darmowy czy płatny serwer (trochę mało informacji).


Bledow mozna wymieniac bardzo duzo, i teraz pytania czy Wy tez macie takie problemy ?czy poprostu stawiacie system i seriws dziala jak chcecie:rolleyes: czy tlyko ja mam takie klopoty.

Siedzisz nad Joomla! miesiąc - nie wszystko da się od razu okiełznać i poznać, jak w życiu - na wszystko potrzeba czasu i przede wszystkim cierpliwości. Z każdym dniem, miesiącem powinieneś mieć mniej problemów.

Rybik
05-08-2006, 19:13
na zadnym serwerze spelniajacym wymogi joomla nie mialem _zadnych_ problemow (dotyczy wersji 1.0.8 i 1.0.10 rev2)

dreamhost
13-08-2006, 09:58
A ja bawie się Joomlą już trochę dłużej niż miesiąc i muszę przyznać, że cały czas system ten mnie zadziwia - w pozytywnym tego słowa znaczniu. A jeśli nawet występują jakieś problemy, to wynikają one z mojej niewiedzy, a nie z błędów w samej Joomli :D

xsayo
29-08-2006, 15:07
czy Wy tez macie takie problemy ?czy poprostu stawiacie system i seriws dziala jak chcecie:rolleyes: czy tlyko ja mam takie klopoty. ja nie miałem i nie mam takich problemów z joomla,
może zmień serwer na którym testujesz joomla, bo to również może być przyczyną (oprócz niedoskonałych przeglądarek)

szinu
07-09-2006, 20:47
Myślę, że problem jest bardziej ogólny. Błędy są wszędzie, nie ma idelanych systemów. Prawda jednak jest taka, że im lepszy webmaster tym mniej ma problemów. Do wszystkiego potrzebne jest doświadczenie. Ładnych kilka lat spędziłem nad php nukem i phpfusion itp. i powiem tak: należy się cieszyć, że system taki jak joomla powstał. Co by nie mówić za wiele, jest łatwiejszy (nie łatwy) w prowadzeniu niż inne znajdujące się na rynku cms open source. Poprostu potrzeba cierpliwości, miesiąc to za mało żeby nauczyć się wszystkiego. Z czasem będzie coraz lepiej.
ps. Joomla nie może robić problemów z domeną, bo domena to nie dane czy serwis to po prostu adres. Problemy możesz mieć co najwyżej ze serwerem. :)