PDA

Zobacz pełną wersję : W jakim pliku mogę usunąć podział strony i więcej dla NO EDYTOR?



bhppartner
26-01-2010, 23:59
Witam.
Zainstalowałem joomla 1.5.15 wraz z darm. szablonem i dodatkiem wdsubmit.
Mam na celu umożliwić na mej stronie dodawanie wpisów/wiadomości dla zarejestrowanych użytkowników strony.
W konfiguracji globalnej strony ustawiłem, aby główny edytor był NO WYSYWIG ( czyli brak edytora). Dla siebie zostawiłem JCE.

Wszystko działa prawie jak chcę, ale okienko do wpisu artykułu zawiera nie chciane przyciski "podział strony" oraz "więcej".

Nie chcę aby te przyciski się pojawiały dla internautów.

Szukałem, grzebałem (może nie dokładnie) po plikach edytorów dla joomla (m.in w katalogu plugins/editors ) i nie znalazłem pliku, gdzie można by zmodyfikować / usunąć ew. zapis o wyświetleniu się tych 2 przycisków.

Adres podstrony z niechcianymi przyciskami:

antyegzekucja.pl/index.php?option=com_wdsubmit&Itemid=64

Może, ktoś z forumowiczów mi pomoże, podpowie, w którym pliku mogę zmodyfikować zapis powodujący wyświetlanie się owych buttonów? Tak abym miał te przyciski w swoim edytorze (chociaż, ostatecznie, nie koniecznie również dla siebie).

Pozdrawiam

bhppartner
27-01-2010, 21:30
Dziś po kolejnych próbach doszedłem do pliku, w którym już niby wcześniej grzebałem i usunąłem kod odpowiedzialny za pojawianie się tych przycisków.

Jest to plik = none.php (domyślałem się już wcześniej po nazwie pliku ) w katalogu
/www/plugins/editors


if ( $button->get('name') )
{
$modal = ($button->get('modal')) ? 'class="modal-button"' : null;
$href = ($button->get('link')) ? 'href="'.$button->get('link').'"' : null;
$onclick = ($button->get('onclick')) ? 'onclick="'.$button->get('onclick').'"' : null;
$return .= "<div class=\"button2-left\"><div class=\"".$button->get('name')."\"><a ".$modal." title=\"".$button->get('text')."\" ".$href." ".$onclick." rel=\"".$button->get('options')."\">".$button->get('text')."</a></div></div>\n";
}

Sprawdzałem, czy formularz działa poprawnie i jest w porządku.