PDA

Zobacz pełną wersję : cb_comp_login



tomsson
27-01-2010, 13:22
Mam taki problem z CB 1.2.1
BTW słyszałem ze same problemy z nim są, no ale ja tak łatwo sie nie poddam :)

no ale do rzeczy.

w topie strony mam modul CBlogin, po naciśnięciu zarejestruj otwiera się strona http://wirtualnyelk.pl/component/comprofiler/registers.html

na tej stronie zbędne jest te "okienko" zaloguj - po lewej stronie
potraktowałem to Firebugiem i dowiedziałem się za to odpowiada
<div id="cb_comp_login">

poszukałem w pliku templaty CB - default.php znalazłem taki kod

"<div class="componentheading" id="cb_comp_login_register_head"><?php echo $this->loginOrRegisterTitle; ?></div><div class="cb_comp_outer"><div class="cb_comp_inner">"
<div class="contentpaneopen" id="cb_comp_login_register_content"><?php echo $this->introMessage; ?></div>
</div></div>
<?php
}
echo '<div class="cbclearboth"><div id="cb_comp_login"><div class="componentheading">' . _LOGIN_TITLE . '</div><div class="cb_comp_outer"><div class="cb_comp_inner">';
echo $this->moduleContent;
echo '</div></div></div><div id="cb_comp_register">';
}
?>
<div class="componentheading"><?php echo $this->registerTitle; ?></div><div class="contentpaneopen"><div class="cb_comp_outer"><div class="cb_comp_inner cbHtmlEdit cbRegistration">
<?php
"


nie znam się na PHP na tyle aby potrafić/wiedzieć jak go zmodyfikować aby nie pokazywao się na stronie http://wirtualnyelk.pl/component/comprofiler/registers.html te okienko po lewej do logowania, chcialbym aby pozostalo tylko rejestracja.

proszę o pomoc

seba.adm
27-01-2010, 13:46
A kolejny post w tym temacie będzie że nie działa Tobie poprawnie rejestracja. Dlaczego Sam Sobie utrudniasz życie? Dużo prostszym rozwiązaniem jest, np. opublikowanie modułu logowania tylko na stronie głównej. Na pozostałych stronach jest on raczej mało użyteczny.

tomsson
27-01-2010, 13:52
A kolejny post w tym temacie będzie że nie działa Tobie poprawnie rejestracja. Dlaczego Sam Sobie utrudniasz życie? Dużo prostszym rozwiązaniem jest, np. opublikowanie modułu logowania tylko na stronie głównej. Na pozostałych stronach jest on raczej mało użyteczny.

niestety mimo pozostawienia modulu właczonego tylko dla strony głównej jest on dalej widoczny na stronie rejestracji w contencie , natomiast z pozycji top znika, tak .

tomsson
27-01-2010, 14:42
rozwiązaniem jest usuniecie wystiwtlania diva w CSS telmplaty CB