PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial 1.6.250



trucik
27-01-2010, 20:49
Witam! Poszukuje tłumaczenia do JomSocial 1.6.250.

zwiastun
27-01-2010, 21:19
Raczej piszesz o tym na forum, że poszukujesz. Bo informację na forum znaleźć bardzo łatwo.

PeFik
27-01-2010, 22:38
POST INFORMACYJNY:
na forum jest tłumaczenie dla wersji 1.2, najnowsze do kupienia znajdziesz w polskim serwisie aukcyjnym na literę A.

Poza tym najnowsza wersja to 1.6.284

SayCom
04-03-2010, 12:51
POST INFORMACYJNY:
na forum jest tłumaczenie dla wersji 1.2, najnowsze do kupienia znajdziesz w polskim serwisie aukcyjnym na literę A.

Poza tym najnowsza wersja to 1.6.284


PeFik to twoja aukcja na Allim dlatego tak zachęcasz

Grisza
15-03-2010, 16:22
A gdzie jest to tłumaczenie do 1.2 ?

rox21
02-05-2010, 15:03
Jeśli kogoś interesuje darmowe spolszczenie JomSocial [1.6.290] to zapraszam na stronę http://www.joodesign.one.pl/. Spolszczenia staram się co jakiś czas aktualizować.

loko249
09-09-2017, 08:32
Dla zainteresowanych spolszczeniem do jomsocial 4.3.5 posiadam w pełni wykonane od strony frontu. Udostępnie je darmowo dla 5 osób. [usunięty link zwiastun]

zwiastun
09-09-2017, 14:48
I dobrze. Ale forum to nie bezpłatna agencja reklamowa.

loko249
09-09-2017, 18:54
I dobrze, ale nikt nie jest jasnowidzem a mnie sie nie chce co chwilę tutaj wchodzić i czytać co ktoś napisał tym bardziej że powiadomienia przychodzą na pocztę a z niej jeszcze mniej korzystam :D.
"możesz usunąć odpowiedź" :D

zwiastun
09-09-2017, 21:54
Drogi Kolego, chyba nie pojąłeś istoty mojej uwagi. Zatem napiszę otwartym tekstem, żebyś i Ty nie miał złudzeń i wątpliwości, o co chodzi, i inni również.

Po pierwsze - zamieściłeś bez żadnego uzgodnienia reklamę swojego "produktu". Jest to, mówiąc krótko i dosadnie, bezczelność. Na dodatek, zdajesz się uważać administrację Forum za głupków, którzy nie są w stanie pojać Twoich intencji. Na dodatek robisz to nie po raz pierwszy. Może dlatego, że wcześniej nie spotkałeś się z należytą reakcją.
Pomyliłeś się, niestety.
Po drugie i dla jasności - nie mam nic przeciwko oferowaniu płatnych tłumaczeń do płatnych rozszerzeń. Co więcej, nie mam nawet nic przeciwko informowaniu o takiej możliwości na forum.
Pod jednym wszakże warunkiem: że osoba/firma, która oferuje takie dobra, robi dla społeczności Joomla coś więcej, niż tylko załatwianie swojego interesu, daje coś od siebie, a nie tylko bierze.
Jeśli jest inaczej, uznaję, że trzeba mieć wyjątkowy tupet, by nie dając nic z siebie, korzystać z forum prowadzonego przez wolontariuszy do oferowania swoich płatnych usług.
Przykro mi, ale nie przypominam sobie, abyś czymkolwiek się społeczności Joomla przysłużył. Oczywiście, mogę nie wiedzieć, nie kojarzyć, ale w takim razie - oświeć mnie. Chętnie popatrzę na te zasługi.

makol
09-09-2017, 22:18
Poza tym tłumaczenie JomSocial jest obecnie dostępne zupełnie bezpłatnie, a w chwili obecnej trwa aktualizacja tłumaczenia do najnowszej wersji 4.4.3. Powinno być skończone na JoomlaDay, czyli w zasadzie "za chwilę" :)
Będzie prelekcja o JomSocial też.

loko249
10-09-2017, 10:17
Z przyjemnością Cię oświecę :D
Po pierwsze nie jest to odpłatne, wręcz przeciwnie, oferowałem je darmowo "Udostępnie je darmowo dla 5 osób" gdzie nie było żadnej wzmianki o tym iż kolejne osoby będą musiały uiścić jakąkolwiek opłatę by je otrzymać, od po prostu nikt więcej ich nie otrzyma, i tak było każdorazowo, a jeżeli w tym ktoś widzi jakikolwiek interes to tak, uważam i nie administrację lecz administratora, "mowa tutaj o (administrator zwiastun) za głupka który nie potrafi logicznie myśleć. Po drugie trzeba mieć tupet by mówić o kimś kto daje przekład kilku tysięcy wierszy za darmo że nie robi nic dla społeczności joomla, choć by i dla tego że ja dając je pięciu "5" osobom te pięć osób może dać je milionom :) bo taki może być ich kaprys "czytaj - wola".

zwiastun
10-09-2017, 12:27
Łaskawyś wielce. Aż 5 osób obdarzyć chciałeś. A poprzednio trzy. Ponadto - tupet można zrozumieć, bezczelność także. Chamstwa wobec osoby, z której pracy korzystasz ani zrozumieć, ani usprawiedliwić się nie da. Szkoda słów.

loko249
10-09-2017, 12:48
Półgłówek jednak jesteś straszny.

zwiastun
10-09-2017, 14:28
Rzeczywiście. Bo nie umiem zrozumieć, że zamiast po prostu udostępnić tłumaczenie np. tutaj czy na swojej stronie albo przesyłając do autora rozszerzenia (możliwości jest wiele), informujesz, że przekażesz bezpłatnie tylko pierwszym 5 osobom, które się zgłoszą. A pokrętne wyjaśnienia, że tych pięć osób może przekazać je milionom, włóż między bajki.
Żegnam.

makol
17-09-2017, 15:45
Nowe informacje w sprawie tłumaczenia JomSocial: https://www.jomsocial.com/blog/milestone-update-jomsocial-translations-restart-and-new-release-coming-next-week

makol
19-09-2017, 19:04
Żeby temat zakończyć, to dzisiaj właśnie wydana została najnowsza wersja JomSocial 4.4.4 a polska wersja jest przetłumaczona w 100%. No i oczywiście to co tygryski lubią najbardziej - do pobrania za darmo, bez ograniczeń: https://www.jomsocial.com/translations/translations/pl-PL