PDA

Zobacz pełną wersję : Na stronie startowej - zrobić podstronę



orygano
27-01-2010, 20:17
Jak uzyzkać taki efekt, że na stronie głownej szablonu jest

np.

treść 1 więcej...
treść 2 więcej...
treść 3 więcej...

i jak zrobić że po kliknięciu na "więcej..." otworzy mi się nowa pusta podstrona z dalszymi informacjami...

Z góry dziekuję za pomoc

zwiastun
27-01-2010, 20:27
A co to jest strona startowa szablonu

orygano
27-01-2010, 20:31
chodzi mi o stronę główną

eman
27-01-2010, 21:21
Nie jasno pytasz...

Czy ta treść ma być artykułem ? bo jak tak to taka opcja jest standardowo...

Jeżeli chodzi Ci o coś innego to sprecyzuj ...

orygano
27-01-2010, 21:33
Chodzi mi o to że
na stronie głownej chce mieć tylko takie coś
treść 1 więcej... i jak klikne to otworzy mi się podstrona z informacjami
treść 2 więcej.... i to samo
chodzi mi żeby jak kliknę na więcej otwierała sie nowa strona a nie to że jak dam na więcej to pokaże mi co jest dalej (tegfo nie chce)

czy można zrobić tak że utworze sobie jako nowy artykuł jako ("więcej...") i podlinkuje w kodzie html, dalsza część tego co ma być na stronie głównej i można go jakoś przyłączyć to strony głownej
ta dalsza część nie może być nigdzie indziej przypnięta na stronie tylko tam

nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi

eman
27-01-2010, 21:48
Strasznie motasz :)

Może napisz co to za treść którą tak tajemniczo oznaczasz 1 , 2 ??
Bo wnioskuje że to nie artykuł ?

jak nie art. to co ?

orygano
27-01-2010, 22:27
jeszcze raz
mam treść na stronie głownej
np
Koszykówka potem jest odnośnik "więcej..." i chce tam zamieścić artykuł o koszykówce, ale to ma działać jako podstrona tego "koszykówka" klikając na "więcej" ma się otworzyć nowa strona z tym artykułem...

czy się da przypisać do tego odnośnika więcej (nie chodzi mi o to "więcej" wbudowany w Joomla) tylko żeby jak klinke na to więcej to otworzył mi się ten artykuł,
jak przypisać ten artykuł ażeby wyświetlał się jako podstrona to tego Koszykówka

eman
27-01-2010, 23:15
Ojejku ja chyba odpuszczę bo strasznie mieszasz i chyba sam nie wiesz co chcesz ?

treść na stronie to co to za treść ? bo ja rozumiem że to część art. i dalej ma być reszta więc jeszcze raz powtarzam że jest standardowo opcja w joomli , ale Ty mówisz że nie chcesz standardowo to może zrób tak pisz sobie art. jak ty to nazywasz "treść" i ręcznie dodaj do niej odnośnik , link zwał jak zwał do reszty "treści" którą chyba też będzie artykuł bądź nie wiem komponent czy inne cuda ...

jeżeli teraz już nie pomogłem to ja już nie wiem bo strasznie nie jasno się wyrażasz , chaos i zamieszanie ...