PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dodać reklame



Matti86
28-01-2010, 16:26
wiatm wszytskich zwracam sie do was z pytaniem i prosbą, Jak dodać reklame na joomla (mam wersje 1.0.15) mam taki problem ze zapisałem sie do programu partnerskiego i niweim jak umiescic na stronie rekalme tego produktu...Czy moze trzeba jakis komponent do instalować?
Prosze o pomoc z góry dziekuje za przeczytanie posta:)

alex51
28-01-2010, 19:27
Trochę za mało podałeś szczegółów aby wywróżyć co dodać i w jaki sposób. Programy partnerskie mogą być robione np. w postaci bannerów z odpowiednio podanym linkiem, zawierającym Twój imienny kod. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o reklamie.

Matti86
29-01-2010, 01:31
Tak dokładnie ma to wyglądać link reklamowy z moim ID przekierowujący na stronę ale niema w tym kodzie linku do grafiki chodzi mi o program "złotych myśli"

alex51
29-01-2010, 07:06
Rejestrując się w Programie Partnerskim Złote Myśli dostałeś swój unikatowy link partnerski i własny nr ID. Masz też konkretne instrukcje, wysyłane w postaci @ przez Managera Programu Partnerskiego, które krok po kroku przedstawiają zasady działania tego programu. Każdy uczestnik tego programu dostaje informacje - tzw. mini kurs, obejmujący następujące zagadnienia:

> Pierwsze kroki
> Tworzenie Twoich Linków Partnerskich
> Edukacja i szkolenia
> Jak promować ebooki?
> Statystyki
> Forum Złotego Programu Partnerskiego
> Stosowanie podpisów w e-mailach
> Fora i grupy dyskusyjne
> E-biznes w praktyce
> Podziel się swoja opinią

Konkretne bannery są do pobrania tutaj (http://pp.zlotemysli.pl/?c=banery), są one powiązane z konkretnymi pozycjami, zaproponowanymi do reklamowania. Jest tam też szczegółowy opis, którego fragment tu zacytuję:


BANERY do pobrania :

Wymiary : pion 150px × 430px , poziom 455px × 126px

Jeśli posiadasz własną stronę WWW, zamieść na niej odnośniki tekstowe lub graficzne. Możesz umieścić je w treści strony. Podstawowe linki graficzne zaś stworzysz posługując się tym szablonem:

A HREF="Twój unikalny link partnerski" img src="Obrazek, na który należy kliknąć" /A (*)

(* )- pamiętaj aby w odpowiednie miejsca w kodzie wpisać <> !

Pamiętaj tylko, aby grafiki (np. okładki) z panelu z narzędziami, kopiować bezpośrednio na własny serwer. Hotlinki są surowo zabronione!

Matti86
29-01-2010, 09:25
Dziękuje za pomoc :)

alex51
29-01-2010, 10:40
Polecałbym też korzystanie z przydatnej formy dodawania bezpośrednich linków, zawierających Twój Unikatowy Link Partnerski, jaką umożliwia opcja Narzędzia. Można tam wybrać dowolny tytuł i wygenerować sobie fragment pdf do prezentacji, link do umieszczenia na swojej stronie itp.
Ja u siebie zastosowałem przewijanie bannerów, zmniejszonych do rozmiaru 217px x 60px, z zastosowaniem własnego modułu prezentacji bannerów. Możesz podejrzeć, adres www dostępny w moim profilu.