PDA

Zobacz pełną wersję : niepoprawnie wyświetlane artykuły



Prought
29-01-2010, 11:16
Witam, problem jest następujący, chcę zrobić wypunktowanie, wkleiłem tekst z gotowym wykunktowaniem zrobionym w wordzie, na podglądzie na zapleczu jest ok, na witrynie nie, ok to usunałem tekst wyczyściłęm formatowanie wkleiłem i zorbiłem wypunktowanie w edytorze, ta sama śpiewka, w podglądzie kodu usunałem znaczniki <ul> i </ul> wypunktowanie się pokazało, ale w momencie gdy tekst nie mieści się w 1 linii, to w 2giej linii jest wyruwnany do punktatora a nie tekstu, zainstalowałem JCE z nadzieją poprawy ale nic z tego. Co do mędrkowania na temat wiwi i szukaj to widziałem na forum już taki post, ale w tamtym przypadku przyczyna zpewnością była inna ponieważ mam te ustawienia w artykule kórych u tamtej osoby brakowało. Swoją drogą wtakich sytuacjach cięzko taki edytor nazwać WYSIWYG skoro widze jedno a po zapisaniu pokazuje 2gie. W sumie przy okazji może ktoś wie jak zmienić te irytujące przejścia do kolejnej linii za pomocą entera, bo żeby to było bez metrowych odstępów trzeba trzymać shift a to dość irytujące, przy czym nie mając zrobionych odstepów w tekście, w momencie gdy kasowałem puntowanie on wstawiał mi odstępy, normalnie te edytory robią co chcą a nie to co powinny, JCE całkiem przy wypunktowaniu ustawia wyśrodkowanie itp.
Dodam też, że gdy zapisałem źródło stronki i zmnieniłem txt na html to wypunktowanie jest, tak więc nie mam zielonego pojęcia czy to wina edytora czy ogólnie sama joomla coś kopie.
Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.