PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena strony



patys
29-01-2010, 20:27
Witam, stworzyłem dla znajomego stronę o tematyce turystycznej. Przed oddaniem chciałbym wyeliminować błędy lub dać poprawki w stylistyce. Czy moglibyscie napisać co mógłbym poprawić (dodać) lub usunąć lub jakie błędy popełniłem. Proszę o odpowiedzi : ) http://www.stronka.cistaleda.nazwa.pl (http://www.stronka.cistaleda.nazwa.pl/) (O najważniejszym zapomniałem : ) )

Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

dkint
29-01-2010, 20:30
Witam

Jeden poważny błąd - brak odnośnika do strony :)

pozdrawiam
Krzysiek

trzepiz
29-01-2010, 20:47
fakt, nie da się ukryć, że ten błąd dyskwalifikuje stronę :)

moje
29-01-2010, 21:13
Ładnie to tak się podpisywać pod czyjąś pracą?

Designed by: Patys
Coś namieszałeś i szablon od SG się nie waliduje.
Galeria nie działa, a mimo to już widać, że wyjeżdża poza rozmiar strony.
Usuń te linki, bo to psuje wizerunek serwisu (te katalogi nie wiele Ci dadzą).
Czemu takie URLe?
Brak ogonków w e-mailerze.
Czemu adres mailowy nie jest w domenie serwisu?
Gdzie jakieś dane uwierzytelniające właściciela? Nr konta to nie wszystko.

ppilus
29-01-2010, 21:18
Być może się mylę, ale wydaje mi się, że z darmowego szablonu nie możesz usuwać informacji: designed by Siteground web hosting (czy jakoś tak) i zmieniać grafiki pod lewym menu.

patys
29-01-2010, 22:31
Aha, czyli musze też dać autora szablonu. Myślałem że mogę się podpisać jako że ja stworzyłem tę stronę. Jutro to poprawię bo aktualnie nie moge. Proszę o pominięcie tego, do jutra to naprawie.Subdomena jest tymczasowa i treść w cenniku i kontakcie też nie jest uzupełniona w 100%. A jak galeria nie działa ?Mi chodzi bezproblemowo. Jest we flashu z jakiegoś tam modułu ze strony joomli. Jestem pozycjonerem i wierz mi linki zwrotne dużo dają. Domena orginalna będzie zastąpiona przez tą więc linki musza zostać. Nie chcę aby strona straciła pozcyję w google.

moje
29-01-2010, 22:40
Skoro licencja tego nakazuje, to musisz.

Powiadasz, że stworzyłeś stronę? A może użyłeś gotowego skryptu i szablonu?

patys
29-01-2010, 23:09
Tak, ale nikt za mnie nie postawił tego na serwerze i grafiki nie wykonał ani galerii nie ściągnął :). Nie pisze że stworzyłem skrypt.

moje
29-01-2010, 23:33
Strona to skrypt.

Postawienie na serwerze, to nie jest wykonanie strony, tylko postawienie na serwerze. Obróbka grafiki (IMHO nie najlepsza- ta obróbka), to też nie wykonanie strony, tak samo pobranie i zainstalowanie komponentu galerii (która nie działa i wyjeżdża poza stronę) tym bardziej nie jest wykonaniem strony.

patys
30-01-2010, 11:28
No to OK, nie wykonałem strony tylko ją obrobłem, zwracam honor : ) Ale jak galeria Ci nie działa ? Może nie masz flasha najnowszego zainstalowanego ? A że wyjeżdża poza stronkę to muszę pogadać ze znajomym który zna się na flashu i być może przerobi mi ją.

moje
30-01-2010, 16:46
No nie działa, nic tam nie ma.

Mam zainstalowane wszystko co potrzeba ;)

KejeN
30-01-2010, 18:58
Potwierdzam u mnie ta galeria też nie działa choć mam co trzeba:D

tomciacki
21-04-2010, 15:16
Odświeżam wątek :) Dajcie w końcu tą galerię, chcę zobaczyć jak wyglądają pokoje za 90 zeta / dobę.