PDA

Zobacz pełną wersję : Kolor przycisków nie aktywnych w Ja Purity



hanni
29-01-2010, 22:05
probuje dostsowac szablon Ja Purity do mojej strony, umiescilem glowne menu w pozycji hornav poziomo , potrafię zmienic kolor przyciskow po najechaniu na nie lub wtedy gdy przycisk jest właczony , ale nie mogę sobie poradzić z kolorem kiedy przycisk jest jeaktywny kolor jest szary tak jak szablonie standardowym i nie wiem gdzie to zmienić , prosze o pomoc w tej sprawie

Bazyl
29-01-2010, 22:47
Firebug only... (http://www.wiki.joomla.pl/Narz%C4%99dzia_projektanta/Firebug)



Dla Ciebie to tylko 1 procent podatku... (http://www.1procent.net/)

hanni
30-01-2010, 12:10
Programik fajny, dzięki, jest tylko jeden problem jezeli mam otwartą stronę odnajduje interesujący mnie element i zmieniam w firebug jakis parametr to widze odrazu zmianę i jest ok, ale jak w danym pliku dkonam rzeczywistej zmiany za pomocą Pajączka zapiszę plik i otwieram stronę to te zmiany nie są widoczne, czy możliwe jest to iż na wygląd danego elementu mogą wpływać formaty css z kilku plików css? tzn trzeba zmienić wpisy w kilku plikach?

Bazyl
30-01-2010, 14:06
Kaskada, dziedziczenie, coś tam...
Ty naciśnij CTRL + F5

hanni
31-01-2010, 11:49
Jeszce jedo pytanko, znalazlem kod dotyczacy stopki , jak znalesc plik html dotyczacy stopki pokazuje mi wnetrze pliku ale jak dotrzec do jego nazwy, znowu przy probie zminy innego elementu udalo mi sie znalesc odpowiedni plik ale jego zawartosc byla rozna od tego co pokazywal firebud tzn w firebud był pokazany tekst ktory chcialem usunąc pod znacznikiem div, natomist jak otworzylem tyen plik w pajaczku to tego tekstu wcale tam nie bylo pewnie byl w innym pliku do ktorego odwolywal sie div jak do tego dotrzec

Bazyl
31-01-2010, 11:59
Mówisz zapewne o modułach z własną treścią - mod_custom.
Może nie...

Posiedź trochę na www.wiki.joomla.pl

zwiastun
31-01-2010, 12:04
Szablon zawiera polecenia włączające trzy moduły: w pozycjach user3, footer i syndicate. Chodzi Ci zapewne o wqczytywany dopozycji footer moduł mod_footer (stopka). Pliki są w katalogu modułu. Modyfikacji dokonujemy metodą nadpisywania szablonem.

hanni
31-01-2010, 13:58
konkretnie, w stopce jest linijka teksty Copyrighft ..... jak zlikwidować ten napis ewentualnie coś dopisać w ktorym pliku tego szukać?

zwiastun
31-01-2010, 14:45
Konkretnie - moduł stopka (footer). Jeśli Ci to nie odpowiada, to wyłącz ten moduł i wstaw tam własny. Bo żeby grzebać w plikach, to trzeba wiedzieć, jak się to robi!

hanni
31-01-2010, 16:44
Dzieki, faktycznie po co modyfokować modul , jak można wstawić wasny. :)