PDA

Zobacz pełną wersję : Nie pojawiają się nowo dodane artykuły



burnhotrythmsoul
31-01-2010, 17:11
Witam,

Mam następujący problem na mojej stronie po zalogowaniu się w zakładce Trasy wybieramy dowolna kategorie i teraz chce dodać artykuł klikając w "Nowy" po wypełnieniu formularza daje zapisz i tu się pojawia problem bowiem wpisany artykuł nie pojawia się

Jakby ktoś wiedział jak pomóc będę wdzięczny.

Konto podglądowe:

link: www.maxoffroad.h2.pl
login: test
hasło: test

nikszal
31-01-2010, 17:15
Opisz kolego problem po polsku, bo na razie kupy się to nie trzyma. Jakiemu celowi ma służyć podanie loginu i hasła? Kto jest uprawniony do pisania artykułów na stronie frontowej?

burnhotrythmsoul
31-01-2010, 17:20
No po zalogowaniu się dostajemy status "Autora" czyli możemy pisać na stronie frontowej.

I teraz problem jest taki że wchodzę sobie w artykuły i chcę dodać nowy wypełniam formularz i po zapisaniu dodaje mi się pusty zapis. Tzn artykuł sie nie pojawia a pojawia się numeracja w 1 kolumnie tabeli

czyli wyglada to tak

1.
2.
3.
4.
itp

pozostaje pola zostaja puste nie wiem dlaczego na lokalu mi to dziala normalnie

nikszal
31-01-2010, 17:25
Wiesz, że dzwonią, tylko nie wiesz w którym kościele. Gdzie jest menu użytkownika i o jakich formularzach mówisz?

Czy aby napisanych artykułów nie zatwierdza do publikacji administrator?

burnhotrythmsoul
31-01-2010, 17:33
Zakładka Trasy > wybieramy obrazek np QUADY > pojawia się lista artykułów w kategorii (obecnie pusta) na samy dole po zalogowaniu na konto widoczny jest link "Nowy" > po kliknięciu przechodzimy do formularza > wypełniamy > no i po wypełnieniu dodaje nam pusty rekord nie wiem jak to inaczej opisać ;)

nikszal
31-01-2010, 17:37
Nie napisałem po polsku?


Czy aby napisanych artykułów nie zatwierdza do publikacji administrator?

burnhotrythmsoul
31-01-2010, 17:38
Na pewno nie bo nawet jak z konta admina pisze to nie działa

burnhotrythmsoul
31-01-2010, 17:42
aha dobra znalazłem, dodawane wpisy mają status oczekuje, jak zmienić to żeby były automatycznie zatwierdzane?

nikszal
31-01-2010, 17:45
Lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie komponentu sobi2. Wówczas wszystkie wpisy będą zdefiniowane wg ściśle określonych kryteriów i tym samym na stronie nie będzie sieczki.

burnhotrythmsoul
31-01-2010, 17:51
dobra dzięki przeglądne komponent bo pierwsze o nim słysze ;]