PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent reklam - problemy...



mariuszad
01-02-2010, 09:07
Witam
Mam taki problem z komponentem reklam (Banners). Wrzuciłem tam grafikę o rozmiarze 8,00 KB i wymiarach 158x170 pikseli.
Sytuacja jest dosyć dziwna i nie wiem za bardzo z czym ją skojarzyć. Otóż W sieci wewnętrznej mam kilka komputerów z Windows i Linix. Na komputerach z linuksem na mojej stronie reklamy wyświetlają się bez problemu, na komputerach z windowsami - reklam nie widać (wyjątkiem jest mój komputer). Co dziwne jeżeli wchodzę na stronę z zewnątrz (np. z domu) wszystko ładnie się wyświetla i system operacyjny nie ma znaczenia . Czy ktoś z was spotkał się podobnym problemem? Może macie jakieś sugestie gdzie może być problem ?
Dodam że reszta zawartości na mojej stronie wyświetla się prawidłowo. Problem ma jedynie z tym komponentem...

Za wszelkie rady dziękuję i pozdrawiam
Mariusz

nikszal
01-02-2010, 09:50
W sieci wewnętrznej mam kilka komputerów z Windows i Linix. Na komputerach z linuksem na mojej stronie reklamy wyświetlają się bez problemu, na komputerach z windowsami - reklam nie widać (wyjątkiem jest mój komputer). Nie działa przypadkiem blokada banerów? Kaspersky IS np. robi to bardzo skutecznie.

mariuszad
01-02-2010, 10:39
Dzięki za info. Kurna na to bym nie wpadł. Faktycznie na kompach z windowsami mam zainstalowanego kasperskiego. Sprawdzę i dam znać.
Mariusz

mariuszad
01-02-2010, 12:40
To to - miałeś rację