PDA

Zobacz pełną wersję : Nagły błąd ze stroną (coś z mySQL) - pilne



Xefrus
01-02-2010, 21:22
Witam. Od ok. 3 miesięcy kiedy posiadam wykupiony hosting na o12.pl dopiero od wczoraj napotkałem się na jakieś problemy z serwerem. Co kilka godzin, a dziś już co kilkanaście minut strona nie działa, w znaczeniu: serwer "padł". Postanowiłem to przeczekać, niestety... Joomla coś "ześwirowała" po którymś zawieszeniu się serwera gdy próbujemy wejść na stornie wywala błąd:


Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQLbądź dokładniej:


jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 145
Table './omilosci_1/jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`clie nt_id` ) VALUES ( 'b6d100f73e0c66b8fc980e10e03abc8f','1265054420','' ,'0','1','0' )Gdzie ostatnie wartości się zmieniają. Sprawdziłem w bazie i faktycznie wyskakuje na zakładce "jos_session" jakiś błąd... niestety, że jestem początku nie rozumiem jak? co? gdzie? naprawić.

Proszę o natychmiastową pomoc.

trzepiz
01-02-2010, 21:34
Witam, jak takie pilne to może najpierw trzeba samemu poszukać ?

http://forum.joomla.pl/search.php?searchid=1058662

Xefrus
01-02-2010, 21:52
Przepraszam, że nie wysiliłem się w szukaniu, ale siedziałem na czatach i radziłem się ludzi, a spieszyło mi się.. myślałem, że to coś poważniejszego, jakiś atak, włamanie...

No nic.. teraz cudownie jakoś strona znowu działa, a tabela w bazie nie jest uszkodzona.