PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły z kilku kategorii na jendej podstronie



motivoart
01-02-2010, 21:35
Witam,

Z góry przepraszam jeżeli wątek już była ale nie odnalazłem;)

Moj problem wygląda następująco. Mam dajmy na to 5 kategorii artykułów.. na stronie głównej wyświetlają się artykuły z wszystkich kategorii natomiast chciałbym zrobić jeszcze dodatkowo podstronę gdzie będą wszystkie artykuły z powiedzmy dwóch wybranych kategorii. Próbowałem na różne sposoby i nie wiem jak to zrobić. Z góry dziękuje za pomoc:)

moje
01-02-2010, 22:01
A to nie można wybranych kategorii przypisać do jednej sekcji i wyświetlać je jako z sekcji?

pyziak
01-02-2010, 22:10
albo użyć jakiegoś modułu np: coś z serii News Show Gavick'a mają one w opcji przypisywanie ID kategorii, sekcji a nawet artykułu, są darmowe

motivoart
01-02-2010, 22:13
A to nie można wybranych kategorii przypisać do jednej sekcji i wyświetlać je jako z sekcji?

No nie do końca o to mi chodzi.. bo dajmy an to mam sekcje "Warszawa" i "Kraków" jedna i druga ma dwie kategorie "Piłka nozna" i "Koszykówka" a ja chciałbym wyświetlić artykuły dotyczące koszykówki z obu miast czyli dwóch kategorii "koszykówka". Wiem ze mogę odwrócić sytuację i miasta dać w kategorie a dyscyplinę w sekcje ale nie o to mi chodzi.. Czy da się coś takiego zrobić.. nie wiem czy za pomocą modułu.. pluginu jakiegoś czy coś żeby wyświetlić artykuły z dwóch dowolnych kategorii nie zależnie od sekcji?

pyziak
01-02-2010, 22:17
da się podałem rozwiązanie wyżej

motivoart
02-02-2010, 00:26
ok dzieki o to chodziło:)