PDA

Zobacz pełną wersję : com_content - problem z wyświetlaniem zapisanych zmian



niemy
01-02-2010, 23:01
Wersja 1.5.15

Chcę zrobić tak, żeby w liście artykułów w kategorii zamiast numerków pojawiały się kropki.
Edytuję plik com_content\views\category\tmpl\default_item.php - wstawiam zamiast numeracji poszczególnych (wywalam kawałek kodu php)
<ul<li></ul<li>
Jednak po wgraniu na serwer nic się nie dzieje - żadnej zmiany.
Sprawdzałem na innej stronie (gdzie jest 1.5.14) i wszystko śmiga.
Nawet dla testów wpisywałem jakieś bzdury żeby sprawdzić i na pierwszej stronie nie wyświetla się nic.
Podejrzewał, że coś źle zrobiłem, ale nie potrafię znaleźć źródła błędu.

Dodatkowo, gdy wgrałem na localhosta (na kompie) wersję 1.5.15 to udało się dokonać zmian, ale gdy wgrałem tam szablon to znów numeracja wróciła.
Szablon jest przerobiony, ale nie bardzo pojmuję jak mógłby wpływać na wyświetlanie tej listy...
Link do przykładu http://konin.zhp.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=3&Itemid=19

moje
01-02-2010, 23:06
Przywróć poprzedni kod, a zmian dokonaj za pomocą CSS.

niemy
02-02-2010, 08:50
szukałem tego w css ale te numerki są robione w pliku przez php i zupełnie nie mam pomysłu w jaki sposób mógłbym to zrobić.

zwiastun
02-02-2010, 09:22
Najpierw poczytaj o nadpisywaniu szablonem.
Potem zastanów się, w czym Ci ta numeracja przeszkadza i czy rzeczywiście przeszkadza.
Jeśli Ci rzeczywiście przeszkadza, wystarczy usunąć we wspomnianym pliku (ale umieszczonym w katalogu używanego szablonu) pierwszą komórkę tabeli w wierszu nagłówkowym i pierwszą komórkę w kodzie generującym wiersze spisu.

Agness
22-03-2010, 21:55
nie zakladajac nowego tematu odnosnie nymeracji w artykule

przyklad mam tekst numeracja od 1 do 8

tekst i chce dalszy ciag numeracji od 9 do 12

niestety druga czesc zapisuje mi od poczatku numeracji niestety nie umiem tego obejsc ;/