PDA

Zobacz pełną wersję : video galeria z wymaganiami



tomsson
03-02-2010, 20:42
szukam takiej galeri video ktora bedzie automatycznie pobierała video umieszczone na YT przez konkretnego użytkownika YT

moje
03-02-2010, 21:45
A YT udostępnia Ci takowe API?

tomsson
03-02-2010, 21:56
tak, mam już taką video galerie ktora pobiera automatem video uploadowane do YT przez konkretnego usera, ale szukam innej

moje
03-02-2010, 22:03
A co z tą jest nie tak?

tomsson
03-02-2010, 22:21
A co z tą jest nie tak?

oprocz pobierania automatycznego video z YT okreslonego usera YT na moja strone mam mozliwosc rowniez sam wrzucac video z YT np. innych userów. np moje poprzez panel.


chodzi o sposób wyswietlania w sumie tych wszystkich video ?
chcesz zobaczyc to rzuc okiem tu http://wirtualnyelk.pl/email.html

videa z miniaturką to dodane video ręcznie przeze mnie

video z "miniaturką" telewizja ełk to pobrane automatem.

galeria zle dodaje video

dodaje w ten sposób:

kazdy kolejny dodany ręcznie .... , dodany ręcznie 3, dodany ręcznie 2, dodany recznie 1, KAZDY DODANY AUTOMATEM...., DODANY AUTOMATEM 3, DODANY AUTOMATEM 2, DODANY AUTOMATEM 1



chcialbym aby dodawaly sie tak


KAZDY KOLEJNY DODANY AUTOMATEM/ RĘCZNIE...., JUZ DODANE 3, JUZ DODANE 2, JUZ DODANE 1


po za tym nie ma 'stronicowania" czyli wszystkie video sa na 1 stronie. To co będzie jak bedzie ich 1000 ? ;)

po za tym poleciłem programiscie ktory tworzyl te galerie aby dla video dodawanych automatem zrobił stałą "miniaturkę" telewizja ełk. teraz uwazam że źle zrobiłem zlecając to. cchialbym zeby znow byly miniaturki lecz programista joomla z web-man.info roberc dał ciała i spotkam się z nim w sadzie.
Nie mam kasy na to aby kolejna kreatura na odwał robiła coś przy serwisie dlatego szukam gotowych rozwiązan, już sie wystarczająco spłukałem #*&T*&#TY

moje
03-02-2010, 22:40
Bo może ten dodatek ma zakodowane w główce ( ;) ), żeby "na dzień dobry" podać nazwę konta na YT i tam przesłać do obejrzenia filmiku? Taki problem wyłączyć pierwsza klatę, zmienić ustawienia/kod?

tomsson
04-02-2010, 14:25
oczywiście, zaden probelm.