PDA

Zobacz pełną wersję : Losowanie artykułu z oceną i komentarzami



krzycir
03-02-2010, 20:55
Staram się zrobić prostą rzecz. Przycisk losuj, który wyświetla pełny artykuł. Każdy mój artykuł zawiera komentowanie, ocenę oraz treść.

Próbowałem wykonąć losowanie za pomocą newsflasha jednak, daje on możliwość tylko wyboru jednej kategorji/sekcji, a powinien losować ze wszystkich kategorii jakie są. Dodatkowo nie wyświetlał komentarzy, oceny, a i z tytułem były kłopoty. Po prostu wyświetlał samą treść.

Rozszerzenia do newsflasha nic nie zmieniają w tym temacie. Może ktoś się w coś podobnego bawił? Widze daily article module, ale jest płatny i nie wiem czy też mi się nie posypie.

Z góry dzięki za sugestie

---------------
Joomla 1.5

moje
03-02-2010, 21:44
A nie możesz zmodyfikować tego dodatku?
Jest coś takie co się nazywa nadpisywanie szablonem, użyj tego.
Podejrzyj kod Joomla i dodaj wyświetlanie oceny, wyświetlanie tytułu, wyświetlanie komentarza, rozszerz go o wyświetlanie z kilku kategorii/sekcji.

krzycir
03-02-2010, 21:55
Domyślam się, że można dopisać trochę kodu i będzie śmigać, ale tak właściwie to ten moduł czyli migawki ma pokazywać newsy na stronie. Moja funkcjonalność to kliknij w przycisk i wyświetlaj dowolne artykuły z bazy. Zależy mi na czymś prostszym, może ktoś zna inne rozwiązanie.

moje
03-02-2010, 22:04
To piszesz go jako komponent, są takie poradniki w sieci i to z polskimi ogonkami ;)