PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dodatków do joomla 1.5.15 PL



supratec15
03-02-2010, 20:59
Witam mam ogromny problem,mam w sobotę tj.6 lutego br.otworzyć witrynę darmową i muszę ją zoptymalizować do wymagań.I muszę mieć wewnętrzny komunikator(PW)Profile z obrazkiem,kalendarz ale forma nie graficzna to znaczy tylko np. 7 luty 2010.Shout Box najlepiej pl,repozytornie(download).Coś jak sugestia aby użytkownicy mogli wysłać swoją opinie.Wszystko najlepiej PL ale oczywiście jak nie będzie PL nic się nie stanie.Mój problem może i błachy ale już nerwów,prosił bym raczej o sprawdzone rzeczy wystarczy link.Będę bardzo i Ogromnie wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam

//KYCu: przeniosłem i zmieniłem tytuł postu, gdyż wybrałeś zły dział a tytuł nie pasował do treści postu.

moje
03-02-2010, 21:42
EventList - kalendarz imprez/itp, gada po polsku.
RokDownload - proste rozwiązanie na pliczki.

supratec15
03-02-2010, 23:19
EventList - kalendarz imprez/itp, gada po polsku.
RokDownload - proste rozwiązanie na pliczki.
Więc tak RokDownload zainstalowałem,ale nie myświetla mi modułów a są na publikwane i wszystkie.Strona narazie wygląda tak www.cannyoufeelfree.cba.pl/beta (http://www.cannyoufeelfree.cba.pl/beta/)

A co do tego kalendarza chodziło mi o prosty taki coś jak mam na tej stronce.Zobacz :) czekam na dalsze propozycje oczywiście też sam szukam.Pozdro


//edit trzepiz: poprawiłem link do strony :

moje
03-02-2010, 23:24
RokDownload, nie jest modułem tylko komponentem.

supratec15
04-02-2010, 20:25
No wiem,ale jak mogę dodawać jako np.zarejestrowany pliki bez modułu ??:)
mi chodziło o repozytoria (komponent+moduł)

alex51
05-02-2010, 07:45
Są różne komponenty i odpowiednie do nich moduły, przeznaczone do obsługi wstawiania plików, a wśród nich najpoważniejsze to: Remository, Docman, Joomdoc, Phocadownload, itd. Tylko nie wiem jaki jest sens tej wyliczanki, skoro wszystko to już wielokrotnie było opisywane na tym forum, a jak widać koledze nie bardzo było "po drodze" aby to sprawdzić.

supratec15
05-02-2010, 12:48
Są różne komponenty i odpowiednie do nich moduły, przeznaczone do obsługi wstawiania plików, a wśród nich najpoważniejsze to: Remository, Docman, Joomdoc, Phocadownload, itd. Tylko nie wiem jaki jest sens tej wyliczanki, skoro wszystko to już wielokrotnie było opisywane na tym forum, a jak widać koledze nie bardzo było "po drodze" aby to sprawdzić.
Jak by kolega zauważył pisałem że nie mam czasu,szukałem jak najszybciej w ex...joomla.com itp ,ale chyba kolega nie raczył przeczytać 1 wiadomości.

alex51
05-02-2010, 13:01
Jak by kolega zauważył pisałem że nie mam czasu,szukałem jak najszybciej w ex...joomla.com itp ,ale chyba kolega nie raczył przeczytać 1 wiadomości.
Raczyłem i nie zauważyłem nic na temat braku czasu uniemożliwiającego wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem tego forum i dobrymi obyczajami tu panującymi, zakładającymi uprzednie przeszukanie wypowiedzi będących na naszym forum.

Wracając do tematu, to z sugerowanych przeze mnie komponentów downloadu najprostszym w zastosowaniu wydaje się być phocadownload, który jest po polsku, choć zdaje się nie umożliwia uploadu użytkownikom z poziomu frontu. Nie sprawdzałem najnowszej wersji, w której ta niedogodność miała być poprawiona.
Z wewnętrznych komunikatorów typu PW polecam Uddelm.
Jeśli chodzi o shoutbox, to sprawdzony dla J!1.5 jest moduł nshoutbox,
(http://nospor.pl/shoutbox.html)