PDA

Zobacz pełną wersję : Logout & Tylko dla Zarejestrowanych



Veno
04-02-2010, 14:58
Witam Serdecznie.

1. Po kliknieciu w "Wyloguj" przechodzi mi do strony gdzie pojawia sie ikonka standardowa klucza - key.jpg, napis Jesteś Zalogowany a pod wszystkim przycisk Wyloguj. Wszystko ładnie pieknie, ale chciałbym ta stronke troche urozmaicic, poprzez dodanie textu i zmiane grafiki dlatego chciałbym się dowiedzieć gdzie mogłbym edytować dana strone ? Gdzie znajde pliki jezykowe wyświetlane na niej, jak rowniez kod z grafika?

* - dodam ze korzystam z Joomli 1.5.10 i ze standardowego modulu logowania.

2. Posiadam na stronie dział "Multimedia". Chcialbym aby byl on jedynie dla osob zarejestrowanych, myslalem ze zmiana uprawnien z powszechnych na rejestrowalne rozwiaze sprawe ale sie mylilem. Dlaczego ? ano dlatego ze jesli zmienie Multimedia na Rejestrowane to uzytkownicy ktorzy nie sa zarejestrowani nie widza owego działu, a mnie zalezy na tym aby byl on widoczny dla wszystkich, a jedynie po klikniecie na niego, wyskakiwal komunikat - Musisz byc zarejestrowany aby pobierac pliki itd...

3. W ktorym pliku zmienic informacje ktore sa wyswietlane w momencie gdy chcemy wejsc do działu do ktorego nie mamy uprawnien - chodzi mi dokladnie o te informacje - "Musisz być zalogowany aby uzuskać dostep .... itd itp " + ikonka klucza "

Proszę o pomoc ! z Góry Dziekuje !


Zadanie nr. 1 Rozwiązane. Ale byłbym wdzieczny za pomoc w dwóch pozostałych.
Zadanie nr 2. Również rozwiązane. Phoca Download oferuje wiele możliwości :)

Jednak bardzo bym prosił o pomoc przy 3 zagadnieniu, który to plik, gdzie tego szukac ?

Veno
05-02-2010, 10:48
Jest szansa ze dostane odpowiedz ?

zwiastun
05-02-2010, 12:25
1. Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum!
2. Komunikaty językowe są definiowane w plikach językowych. Komunikaty o braku dostępu mogą być generowane przez kilkadziesiąt różnych skryptów. Na niekonkretne pytanie nie da się odpowiedzieć konkretnie.

ppilus
05-02-2010, 18:17
1.5.10 ? przecież to było prawie rok temu

Ad. 3 skorzystaj z narzędzia wyszukującego ciągi znaków w plikach (np. TC)