PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja zwijania/rozwijania modułu



plczarny
06-02-2010, 01:14
Witam

Chciałbym umieścić w swoim szablonie ramkę modułu, która posiadała by funkcję zwijania/rozwijania (po kliknięciu na tytuł). Miała by tam się znaleźć wyszukiwarka. (w internecie jest mnóstwo rozwiązań pokazujących jak wykonać rozwijane/zwijane bloki z menu)

Gotowe rozwiązanie znalazłem na stronie

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=469&t=305104

niestety nie działa pod IE (żadnym) :(

Czy ktoś mógłby się podzielić jakimś gotowym rozwiązaniem? Pół dnia siedzę i kombinuję. Próbowałem wykorzystać kod z szablonu ja_purity - niestety z żadnym skutkiem.

bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

pyziak
06-02-2010, 01:26
możesz użyć Komponentu Tabs Manager GK3 w komplecie będziesz miał moduł mod_gk_tab ( Gavick Tab GK1 ) w konfiguracji tego modułu ustaw Style type : Accordion i będziesz miał żądany efekt. Możesz za pomocą tego komponentu wstawiać moduły, artykuły, własny kod html

plczarny
06-02-2010, 10:07
@pyziak dzięki. Z tego co zauważyłem na extensions.joomla.org jest to komponent płatny/komercyjny.
Poza tym bardziej podoba mi się rozwiązanie z umieszczeniem odpowiedniego kodu w ramce modułu + plik z kodem js. Na takiej zasadzie działa zwijanie/rozwijanie w szablonie ja_purity.
Czy mógłby mi ktoś pomóc "wykorzystać" ten kod?

a_m
06-02-2010, 10:18
na extensions... chyba się coś "pomieszało" komponent można pobrać zupełnie za darmo ze strony autorów, po rejestracji

plczarny
06-02-2010, 10:46
Zainstalowałem/skonfigurowałem. Ale nie bardzo wiem jak do modułu Gavick Tab GK wrzucić moduł wyszukiwarki (ten standardowy moduł, który mamy po instalacji joomla). Poza tym takie rozwiązanie jest bardzo 'zakręcone'. Instalować komponent + moduł żeby mieć w innym module funkcję zwijania/rozwijania? Nie o to mi chodziło...

plczarny
07-02-2010, 00:00
Problem rozwiązany. Link z pierwszego posta działa w IE. Wcześniej nie działało bo był konflikt z dodatkiem pngFIX.