PDA

Zobacz pełną wersję : dodatkowy tekst na stronie testowej, ktorego nie moge usunąć



slawekp
06-02-2010, 09:51
Witam
Stworzylem swoją strone jest ok ale...
Na początku gdzieś testowo zrobilem sobie jakąs strone "Witam na mojej stronie..."
Sytuacja jest następująca, jak wejdę na swoją stronę mam tekst "Witaj na mojej stronie: a ponizej właściwa strona. Na samej gorze w tytule też mam "Witaj na mojej stronie"
Następnie klikam w menu na pozycji "strona głóna" widze juz wszystko dobrze, bez "Witaj na mojej stronie" i na samej gorze pojawia sie tekst włąsciwy

W kodzie zrodlowym znalazlem to:

<div class="art-Post">
<div class="art-Post-body">
<div class="art-Post-inner">

<h2 class="art-PostHeader">
<span class="componentheading">Witaj na mojej stronie</span>
</h2>
W sql znalazlem ze ten tekst jest zawarty w tabeli jos_menu

Udało mi sie usunąc menu głowne (troche bez sensu) ale wtedy pojawiałą sie moja strona startowa bez "Witaj na mojej stronie"

PRzeedytowałęm w SQL i zmienilem tekst wiec jest ok ale z poziomu joomly, modułów menu nie moglem tego znalezc

Gdzie to sie mogło ukryć, dodaam ze uzylem dodatkowego szablonu.

Bazyl
06-02-2010, 10:21
Hej,

Przejrzyj dokładnie parametry pozycji menu, w którym masz wpis.
Prawdopodobnie włączyłeś wyświetlanie tytułu, a wpisałeś go sam.
;)

slawekp
06-02-2010, 15:11
Wszystko fajnie - chyba ze 2 godziny przegladalem menu strone - i nie moglem znalezc tego teskstu "Witaj na mojej stronie"...

Bazyl
06-02-2010, 15:13
Może daj adres strony, będzie łatwiej...

michal0180
01-06-2010, 00:44
Trochę spóźniona odpowiedź, ale może innym przyda się:
Logujesz się do panelu administracyjnego, następnie wchodzisz w menu -> menu witryny -> Start.
Jak już jesteś w pozycji menu "Przegląd strony startowej" to klikasz w zakładkę po prawej stronie "Parametry systemu" i po rozwinięciu masz ramkę i pisze : tytuł strony. I w tym miejscu wpisujesz swój tekst zamiast "Witaj na mojej stronie"

Pozdrawiam
Michał