PDA

Zobacz pełną wersję : Kompletna Przebudowa/Odbudowa strony jak przenieść bazę danych



boldwin
06-02-2010, 13:53
Witam

Wydaje mi się, że ostatnio troszkę za dużo namieszałem na mojej stronie. Niby wszystko chodzi w miarę ok ale jednak...

Ponieważ chyba jestem troszkę bogatszy w wiedzę niż 2 lata temu jak zaczynałem tworzyć moją stronę chciałbym dokonać kompletnej reanimacji: nowy inny szablon, świeże komponenty etc.
Chciałbym kompletnie usunąć całą joomlę z serwera zresetować konto i zainstalować wszystko od nowa. Z danymi typu galeria i artykułu nie ma problemu (no może nie do nieprzeskoczenia) Gorzej się rzecz ma z bazą danych użytkowników i całym materiałem z rum kunena.

Wiem, że powinienem poczytać i poszukać. Ale przepraszam, po prostu nie mam czasu. Ostatnio ledwo daję radę wysupłać trochę czasu po nocach, żeby zrobić backupy i zmoderować forum. I tak ostatnio zacząłem się mocno w tym temacie dokształcać ale jeszcze dużo zostało.

Czy mógł by mi ktoś podesłać linka do materiału o tym jak do świeżej gołej instalacji joomla wrzucić bazę danych użytkowników , forum i resztę potrzebnych rzeczy?

Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość.

moje
06-02-2010, 18:12
A nie możesz eksportować bazy danych?
Potem usunąć wpisy o zbędnych dodatkach, zainstalować Joomla (z kunena) na nowo i potem importować (przesianą) bazę danych?