PDA

Zobacz pełną wersję : Strona frontowa.



Mieczysław Orzeł
07-02-2010, 12:02
Chciałem się zapytać jak zrobić taką stronę początkową, która będzie wyświetlana jako pierwsza a po naciśnięciu np. wejdź otworzy sie właściwa strona.

Tak jak jest na www.darkwarez.pl.

Istnieje taki moduł ???

big_krzysiek
07-02-2010, 12:07
jesli serwer przyjmuje pierwszenstwo stron html, to robisz strone w html-u, a z niej przekierowanie na index.php joomla ...musisz zmienic tez kolejnosc w .htaccess ...

jesli nie przyjmuje...bylo juz opisane na forum...poszukaj

Mieczysław Orzeł
07-02-2010, 12:08
A jak zrobic tą pierwszą część to przekierowanie ??? i gdzie jest ten .htaccess

big_krzysiek
07-02-2010, 12:14
robisz strone w html, np w dowolnym edytorze wyswig (mozesz wykorzystac nawet ten z joomla), w nim umieszczasz jakies okienko/tekst wejdz...i podlinkowujesz to do index.php (twojadomena/index.php). nastepnie kod wrzucasz do notatnika i zapisujesz jako index.html ...
plik .htaccess jst to standardowy plik joomla (jesli masz .htaccess.txt musisz go zmienic na .htaccess) i znajdziesz tam linijke z kolejnoscia wyswietlania typow plikow i zamienisz kolejnosc...

Mieczysław Orzeł
07-02-2010, 12:16
ok thx pokombinuje

neo_fox
07-02-2010, 12:22
Nie żebym się czepiał ale słowo "warez" przyprawia mnie o dreszcz zwrotno-wymiotny ......
Na szczęście strona zarejestrowana w Home.pl także odpowiednie instytucje nie powinny mieć większych problemów z lokalizacją ...

Mieczysław Orzeł
07-02-2010, 13:30
Znalazłem ten .htaccess.txt ale mówisz ze muszę to zamienić na ..htaccess a to nie ma żadnego rozszerzenia.

edit:

zmieniłem że 1 wyczytuje html ale jak kilkam wejscie to pisze ze strony nie ma