PDA

Zobacz pełną wersję : Duży problem z logowaniem na stronie



boskoff
08-08-2006, 11:02
Witam,

W witrynie (Joomla! 1.0.10 z łatkami 1 i 2) nie można zalogować się. Niezależnie od uprawnień użytkownika (od registered po super admin) wyskakuje okienko, że

Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
I pojawia się ponownie strona, bez zalogowanego użytkownika.
Żaden z materiałów na razie nie jest oznaczony jako registered. Wcześniej miałem nieopublikowany moduł logowania, ale pojawiła się potrzeba i ponownie go opublikowałem i od tej pory taki klops.
(Nie wiem czy będzie to miało związek: admin serwera twierdzi, że safe mode jest ON, a Joomla! wskazuje na OFF...)

Joomla! 1.0.10 Stable [ Sundown rev. 2 ]
Wersja MySQL:: 4.0.26
Wersja PHP:: 4.3.11

Z góry dzięki za pomoc,
Michał

pawluch4
09-08-2006, 07:57
u mnie problem jest identyczny z tym, że po gdy próbie logowania(kiedy już wyskoczy alert, że nie mam dostępu do tej częś witryny) przejde do innej sekcji strony, np. Aktualności to jestem już zalogowany, nawet jeżeli powrócę do strony Start, do której teoretycznie nie miałem mieć dostępu. moja wersja Joomli jest identyczna jak przedmówcy.


(http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=2719&highlight=logowaniem)

hajder
28-08-2006, 01:01
Problem może mieć dwa źródła.

1. Używasz np. userextended. Przejrzyj kod w modułach logowania i skopiuj to co jest nowego w mod_login z wersji 1.0.10
2. sprawdź czy dobrze podajesz adresy (www, bez www, aliasy itp.), u mnie to ma pewne znaczenie. Usuń automatyczne przekierowanie po logowaniu (zostaw pole puste)

stefan1818
30-08-2006, 12:04
Zmień przeglądarkę z Opery 9.x na inną :)