PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - zniknely statystyki



Jacdud
08-02-2010, 10:57
Witam,

W zwiazku z tym ze mialem troche Spamu na forum, musialem kilka postow usunac. Ale niestety przy okazji zniknely statystyki tzn. przy kazdej kategorii pisze "Nie ma postow" - wszedzie sa zera, ale w kazdej kategorii jest juz sporo postow - tak wiec ktos z zewnatrz, wchodzac na forum, moze zobaczyc, ze forum jest puste.
Czy jest mozliwosc, zeby znow przy kazdym temacie pojawil sie licznik watkow i odpowiedzi

Z gory dzieki za odpowiedz!
pozdrawiam
Jacek

Jacdud
15-02-2010, 09:00
podbijam temat

Boski90
26-03-2010, 13:17
Podbijam, mam ten sam problem, wie ktoś jak to rozwiązać?

zapytajpolpp
27-03-2010, 20:33
Witam, mamy ten sam problem, zniknęły nam statystyki, wyzerowało liczbę postów w kategoriach podczas przenoszenia Kategorii do Kategorii nadrzędnej

Jacdud
19-04-2010, 21:08
Być może to coś pomoże - wybierając przycisk "przelicz statystyki forum" pojawia się następujący komunikat (zdjęcie poniżej). Czy ktoś wie, jak naprawić te statystyki?

2472

Jac
19-04-2010, 23:23
Być może to coś pomoże - wybierając przycisk "przelicz statystyki forum" pojawia się następujący komunikat (zdjęcie poniżej). Czy ktoś wie, jak naprawić te statystyki?


Która wersja komponentu? Nie napisałeś. A to ważne.
Zgaduję, że 1.5.9 albo niższa.
Problem, który opisujesz, występował z tego co wiem do wersji 1.5.9 włącznie.
Pozostaje albo zrobić aktualizację do najnowszej wersji, albo podmienić plik class.kunena.php, biorąc go z najnowszej wersji. Powinno działać.

Jacdud
19-04-2010, 23:40
Zrobiłem tak jak przedmówca - no i działa

Dzieki Jac