PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy Read more nie działa ??



hajner
08-02-2010, 15:22
Witam

Ostatnio chciałem dodać „czytaj więcej” w artykule i pojawia mi w edytorze czyli wszystko niby dobrze ale po zapisaniu widzę w artykule tylko linia a pod nią tekst na stronie ktury miał być widoczny dopiero po kliknięciu w czytaj więcej
dodam tyle ze wcześniej wszystko mi działało nie ruszałem strony przez 3 miesiące teraz jak ruszę nawet artykuł z poprawnie działającym czytaj więcej odraz po zapisaniu pojawia sie kreska zamiast odnośnika

jakies pomysly ??

posiadam Wersje 1.5.14

Pozdrawiam

moje
08-02-2010, 15:31
Bo pisać w edytorze należy umieć.
Najpierw kliknij 3 razy w enter (nie shift + enter), po ostatnim kliknięciu (czyli trzecim akapicie) możesz pisać, w środkowym akapicie należy umieścić kursor tekstu, a potem użyć przycisku "więcej". Tak się mogło stać, dlatego, że albo przekombinowałeś formatowanie tekstu ale wklejałeś go skądś tam, wraz z jakimś dziwnym formatowaniem tekstu.

KYCu
08-02-2010, 15:37
posiadam Wersje 1.5.14

... a obecnie mamy 1.5.15


nie ruszałem strony przez 3 miesiące

Czas na aktualizacje różnych dodatków. Mogło się zmienić sporo.

Zastosuj się także do rady @moje

hajner
08-02-2010, 15:45
niestety ale to nie to, efekt jest dokladnie taki jak na obrazu , może cos wylączylem ?? od czego uzaleznione jest read more ?? co musi być spełnione aby poprawnie działalo ??

2079

//KYCu: nie red a read

moje
08-02-2010, 16:01
Błąd załącznika.
A czy w innych artykułach działa "więcej"?
Jak dobrze pamięta to odpowiada za to dodatek (plugin).

hajner
09-02-2010, 11:48
Przypomnialo mi sie kiedys ze zmianilem w dodatku Editor - TinyMCE 2.0 :
czysc przy stracie na wyłączone
czysc podczas zapisu na nigy

zmienilem teraz na

czysc przy stracie na włączone
czysc podczas zapisu na zawsze

i działa :)

Pozdrawiam

jędrzej
16-03-2010, 16:39
Też tak mam i nie pomogło! A nawet jest gorzej, bo przyciśnięcie Readmore powoduje wywalenie mnie z edytora do panelu administratora. Walczę z tym już trzeci dzień. Zaktualizowałem Joomlę do 1.5.15 i nadal to samo: przycisk "Więcej" rysuje tylko szarą kreskę w tekście, którą potem widać na stronie.
Z jakich elementów składa się moduł Readmore ? Może wystarczyłoby je podmienić ftp-em na jakieś działające?

Buszmen
18-03-2011, 09:32
Podłączam się do tematu. Mam taką stronę http://shp.lebork.pl na pierwszej stronie są aktualności. Chciałem zrobić tak jak na tej stronie http://www.joomlapl.com/component/option,com_frontpage/Itemid,1/ ale nie wiem jak oddzielić je linią przerywaną a czytaj więcej pokazuje mi błąd artykułu. Wiem że moduł readmore jest zapisany w pliku readmore.php tylko nie wiem czy mam go edytować ??

adam_per
13-05-2011, 01:32
podobnie jak jędrzej i Buszmen - nie działają powyższe rady, joomla 1.5.14

thordur
23-08-2011, 20:25
Również podłączam się z podobnym problemem. Readmore jakby nie działało w ogóle. Używam generalnie edytora JCE i w Panelu Administracyjnym widać miejsca, gdzie wstawiłem readmore. Od frontu jednak nic się nie zmienia, tekst ciągnie się bez podziału na wstęp i rozszerzenie. Próbowałem już różnych dodatków (readlesstex, readmorelink, AutoReadMore), bez skutku. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?