PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje kilku dodatków



thejonesh
08-02-2010, 19:40
Witam,
Poszukuję modułów/komponentów o poniższej funkcjonalności. Jest ich tak dużo w zasobach, że nie jestem w stanie się rozeznać który najbardziej spełnia swoje funkcje.

1. Moduł dzięki któremu użytkownicy mogą umieścić artykuł w serwisie w określonym dziale i pojawia się automatycznie bez akceptacji administracji.

2. Moduł rozwijający konto użytkownika, którym może zarządzać. Interesuje mnie dodawanie video, zdjęć, muzyki. Dzięki któremu użytkownik może zarządzać swoimi dodanymi artykułami i mediami podanymi wyżej. Testowałem jom social ale ten moduł jest zbyt rozwinięty i nie potrzebuję większości funkcjo które oferuje.

3. Jaki moduł niweluje z paska adresu informacje o component/content/article/34-demo. Włączyłem opcje "Korzystaj z mod_rewrite" i "proste adresy" jednak to nie niweluje tych informacji.

Dziękuje.

moje
08-02-2010, 19:48
A htaccess włączyłeś? Masz jakieś pozycje w menu?

thejonesh
08-02-2010, 19:55
Tak, zmieniłem htacces.txt tak .htacces. Miałem pozycje w menu i jakieś artykuły już dodane.

pyziak
08-02-2010, 19:58
skoro jomsocjal za mocno rozwinięty to : community builder to do pozycji 1 i 2 ale zaraz powiesz ze za mało rozwinięty a do pozycji 3 to poczytać bo generalnie działa bardzo dobrze to co tobie nie działa

thejonesh
08-02-2010, 21:07
zastanawiam się nad dodatkiem artio lub płatnym rseo, ma ktoś z was doświadczenie z tymi dodatkami ?