PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycje w menu - z center na left ?



przedszkole
09-02-2010, 10:33
Jestem początkującym administratorem, ale staram się szybko uczyć i szukać odpowiedzi zanim zapytam, ale niestety, na mój problem nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, gdyż podejrzewam, że nie umiem sformułować zapytania mojego problemu. Dlatego proszę o zrozumienie i cierpliwość.

Oto mój problem:

Mam 4 różne menu po lewej stronie - "O nas", "Organizacja", "Oferta" oraz "Grupy przedszkolne". W każdym z trzech pierwszych menu pozycje w nich są po "lewej stronie", a w czwartym menu pozycje są "wyśrodkowane". Chciałbym zmienić te pozycje z "wyśrodkowanych" na "po lewej"

Aby zobrazować o co mi chodzi poniżej jest "zrzut ekranu".

2088

ppilus
09-02-2010, 10:41
Daj link do strony.

moje
09-02-2010, 10:53
A sprawdź w ustawieniach modułu wyświetlającego Grupy przedszkolne, masz takie same przyrostki w tych samych miejscach, co w modułach powyżej.

przedszkole
09-02-2010, 10:55
Link do strony przedszkola --> http://www.ps4.edu.pl/

moje
09-02-2010, 10:57
Zrób to co pisałem wyżej, mowa o przyrostku "_menu", na wiki też możesz poczytać o przyrostkach.

przedszkole
09-02-2010, 11:09
Oczywiście chodziło o przyrostek "_menu" - gdy szukałem to widziałem, że się tym przyrostkiem w menu różną, ale nie przyszło mi do głowy, że wystarczy wpisać i będzie wszystko dobrze. Bardziej zacząłem kombinować i myślałem, że trzeba edytować plik css/template.css

Wielkie dzięki za pomoc, zaraz wezmę się za czytanie w wiki o przyrostkach.