PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowe komponenty w mtwmigrator 0.2.1



luki364
09-02-2010, 15:02
Witam

Czy jest możliwość ingerencji w kod komponentu mtwmigrator tak, aby obsłużył także inne komponenty (np. fabrik i inne). Jest o tym szczątkowa informacja na http://wiki.joomla.pl/Migracja_i_mtwMigrator/Konfiguracja ale nic po za tym.......Jeśli ktoś zna jakiś poradnik w tej kwestii(no właśnie na necie też za bardzo nic o tym nie ma), albo wie jak to zrobić to prosiłbym o pomoc.(bo tak to będe musiał robić wszystko ręcznie a pogrzebanie w kodzie tego komponentu i dopisanie odpowiednich receptur wydaję mi się o wiele szybszym rozwiązaniem)

Pozdrawiam

P.S W sumie zauważyłem że post powinien znajdować się w podforum aktualizacje/migracje więc dla porządku proszę o ewentualne przeniesienie do tegoż podforum.

luki364
22-02-2010, 10:44
No i niestety po dość długim okresie oczekiwania nie ma żadnej odpowiedzi...:( Może tego po prostu nie da śię zrobić..to też by była jakaś informacja ...)

Może znalazł ktoś jakiś link do strony (oczywiście może być angielska) w której jest informacja jak to zrobić. Próbowałem robić ręczny zrzut bazy danych ale w nowej wersji fabrika są inne tabele i komórki itp. Cały czas pozostaje mi stworzenie od nowa formularzy, tabel, elementów itp. ale to już najbardziej łopatologiczna metoda której chciałbym ominąć.

Pozdrawiam.

zwiastun
22-02-2010, 10:50
Zrobić się da, skoro - jak czytałeś i być może widziałeś, robiłem - nie mówiąc już o tym, że autor projektu założył możliwość jego rozszerzania. Niestety, zajmowałem się tym dawno. Pobierz komponent w polskiej wersji, pobierz w oryginalnej, porównaj różnice i będziesz wiedzieć, czy i co się da zrobić. Nie jestem programistą, a jakieś tam komponenty dodałem.