PDA

Zobacz pełną wersję : CB Profile Book - problem



elementh
09-02-2010, 16:49
Witam.
Mam problem z pluginem do CB o nazwie Profile Book.

Pobrałem ten plugin stąd -> LINK (http://www.joomlapolis.com/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,88/Itemid,36/)
Następnie po zwalczeniu kilku problemów udało mi się zainstalować plugin do CB, ale pierwszy ekran jaki zobaczylem po zaladowaniu pliku przez instalator plugin w CB to biała strona z wszystkim już znanym napisem "Direct acces to this location is not allowed". Odświeżyłem stronę i moim oczom ukazał się śliczny napis mówiący o tym, że taki plugin już został zainstalowany :) Zerknąłem, więc na listę pluginów CB. Rzeczywiście na samym dole listy widniał już CBProfileBook z czego wywnioskowałem, że instalacja przebiegła z powodzeniem. Następnie chciałem zajrzeć do "środka" tego pluginu. Klikam, więc na niego, a moim oczom po raz kolejny ukazuję się biała strona z komunikatem "Direct acces to this location is not allowed".. Długo nie myśląc klikam WSTECZ i ikonkę publikacji omawianego pluginu (udało się). Po tej operacji przeszedłem do zakładki "Tab Management" i tam na dole listy znalazłem "_pb_ProfileBook". No to wchodzę w celu edycji, a moim oczom po raz kolejny ukazuje się uparcie wcześniej wymieniony już napis "direct access..". Nie poddając się idę dalej. Zakładka "Field Management" klikam "Add New" i znowu widzę białą stronę z napisem, który już w mojej głowie wcześniej wielokrotnie nabił klina :) Walczę dalej. Klikam podgląd strony, wpisuję login i hasło w cb login no i zaś widzę ten sam komunikat.. Tutaj wymiękłem i pomysłów brak.

Potrafiłby ktoś mi z tym pomóc lub wyjaśnić o co chodzi i co się dzieje?
Będę bardzo wdzięczny.

P.S.
Wersja Joomla!: 1.5.15
Wersja CB: 1.2.1 Stable

Pozdrawiam,
Elementh

alex51
09-02-2010, 17:27
Dodatek ten wymaga zastosowania zgodności wstecznej.

elementh
09-02-2010, 17:42
No i z bani temat :)
Wszystko śmiga jak ta lala :P
Zapomniałem o tak podstawowej rzeczy, że aż mi wstyd :P

Wielkie dzięki ;-)

Pozdrawiam,
Elementh