PDA

Zobacz pełną wersję : Chrono forms - czy da się utworzyc formularz ktory będzie dodawał artykuły?



karmel
09-02-2010, 17:24
Witam,

Musze zrobić formularz, ktorego będzie się trzymała każda osoba dodająca nowy pakiet ( program ) - opis. Myslalem zeby to zrobić za pomocą Chrono Forms, no i na razie go badam, ale troche mi zejdzie zanim go obczaje, a niestety czas mi się powoli kończy. Więc napisze dokładnie o co mi chodzi może ktoś robił coś takiego i może mi doradzić. Chciałbym zrobić formularz za pomocą którego redaktorzy mogliby dodawać w ściśle zdefiniowanej strukturze - opis programu. Wiadomo chce mięć tam (nazwa pakietu, tytul, autor, licencja, wykaz modułów, krótki oips... ) ale chciałbym także do tego opisu dodać co najmniej po 2 linki do plików: jednego .doc i .ppt. Chce tym samym ograniczyć możliwość dodania złego opisu, na odpowiedni ale albo lepszy albo gorszy. Wiadomo opisy muszą mieścić się w kategorii, której to artykuły będę wyświetlał w liście, poprzez przejscie z main menu. Tj. klikam na np. kategoria1 i jak mam liste artykułów czyli w moim przypadku nazwe programu, klik i przechodze do opisu, który można oceniać i komentować. Wiem, że musze zrezygnować z edytora WYSIWYG bo wtedy byłaby wolna amerykanka. Czy ktoś może mi doradzić??