PDA

Zobacz pełną wersję : MOV'amp + Kunena = Problem



master_D
10-02-2010, 10:26
Witam, mam problem. Sciagnalem MOV-a ze strony joomla.pl i mam problem z instalacja forum kunena na nim:/ Po instalacji wyskakuje mi pusta strona a kunena oczywiscie sie nie instaluje. Probowalem z roznymi wersjami jak i z wersja angielska i wszystko konczy sie to biala strona. Dodam ze CB 1.2.1 zainstalowal sie bez problemu. W czym siedzi problem?

MOV'amp 2.0 PL czyli najnowszy

alex51
10-02-2010, 11:25
Szczególne warunki, jakie Kunena stawia przed serwerem są spełnione w MOV'ampie. Ponownie przetestowałem instalację najnowszej wersji Kuneny, którą pobrałem ze >>sprawdzonego źródła<< (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,335/) i przebiegła ona bezproblemowo. Wcześniej miałem ją zainstalowaną, ale powtórzyłem tą procedurę na nowo wgranym MOV"ampie, którego jestem fanem od początku jego obecności, za co szczególnie pozdrawiam Michała Trzepizura.

master_D
10-02-2010, 12:29
Pobrałem z Twojego linka i znow to samo. Pusta strona i kunena nie zainstalowana:/ Wiec w czym tu jest problem?

alex51
10-02-2010, 13:03
Może należałoby sprawdzić poprawność zainstalowania samego MOV'ampa, którego wprawdzie się nie instaluje tylko wgrywa ale zawsze można zakładać jakiś błąd w rozpakowywaniu paczki. Z podobnym problemem nie spotkałem się w trakcie używania MOV'ampa od początku jego wydania.

master_D
10-02-2010, 13:09
Rozpakowałem na nowo i próbowałem zainstalowac kunene i dalej to samo.

alex51
10-02-2010, 13:22
Trzeba chyba będzie zaczekać na opinię fachowca - twórcy tego wynalazku. Zwykle reaguje szybko :).