PDA

Zobacz pełną wersję : strona klienta - dodatek



adamswawa
10-02-2010, 13:41
Szukam dodatku do jommla spełniającego poniższe:

- każdy zalogowany klient ma dostęp do jednego artykułu (oczywiście po zalogowaniu) i nikt inny nie może go przeglądać
- edycja danych tylko dla administratora

Chodzi o to żeby każdy z klientów mógł widzieć dane dotyczące bierzącej współpracy - szukam czegoś prostego.

Widziałbym to tak:
w menu "Panel Klienta" -> Logowanie -> wejście do artykułu tylko dla tego usera

pozdrawiam
adamswawa

onys
10-02-2010, 20:35
Witam, ja również poszukuje takiego modułu.
Czy ktoś może posłużyć radą?? :)

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuje:)

adamswawa
10-02-2010, 21:30
teoretycznie można kombinować podając każdemu klientowi link do artykułu , login i hasło - tworząc kilkadziesiąt artykułów z dostępem dla zarejestrowanych ale to lipa i fuszerka jakich mało dodatkowo bez zabezpieczeń

onys
11-02-2010, 14:28
No niby tak ale to nie jest rozwiązanie.. Czy ktoś zna taki moduł?? proszę o pomoc.

adamswawa
11-02-2010, 18:53
Znalazłem w moim przypadku idealne rozwiązanie - sprawdziłem i działa w 100%.

Dodatek Core Design Access Text plugin jest całkowicie darmowy i można pobrać ze strony autorów:
http://www.greatjoomla.com/index.php?option=com_docman&task=doc_details&gid=78&Itemid=143

opis instalacji znalazłem TUTAJ (http://www.studioalfa.pl/blog/joomla-sztuczki-triki-porady/ukrywanie-tresci-w-joomla-udostepnianie-wybranym-grupom.html) przy okazji dzięki dla autora blogu


Ja zrobiłem to w ten sposób:
"Panel Klienta" w menu -> po wejściu każdy zalogowany user widzi swoje "wejście" do panelu jako link do artykułu (z wykorzystaniem pluginu czyli każdy widzi tylko info dla siebie) -> artykuł napisany również z wykorzystaniem tego pluginu dla bezpieczeństwa

Musiałem tak zrobić ze względu na ilość treści dla poszczególnych osób - gdyby to była krótka informacja dla klienta wystarczyłby jeden artykuł czyli "panel klienta" w menu -> artykuł z wykorzystaniem pluginu

pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem nie tylko sobie
adamswawa