PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery robie tak jak w instrukcji i niedziała ;/



Matti86
10-02-2010, 17:34
Witam zainstalowałem galerie simple image gallery robie tak jak napisane w instrukcji czyli daje w artykule
znaczniki {gallery}folder z fotami{/gallery} folder znajduje sie w .../images/stories Tak jak napisali w instrukcji i nie działa ;/ a na stronie główne w artykule zamiast zleźć się foty jest napis "{gallery}folder z fotami{/gallery}"
Co robię źle ??? co mam zrobić żeby to chodziło ?

acesabre
13-05-2012, 20:29
Witam,

ja również używam tej galerii i mam zrobione w images/stories folder photos i w tym podfolder np: dziendziecka, następnie w artykule pod tekstem wstawiam {gallery}photos/dziendziecka{/gallery} i generalnie to wszystko .

Karol99
13-05-2012, 22:12
w artykule zamiast zleźć się foty jest napis "{gallery}folder z fotami{/gallery}"

A dodatek (plugin) SIG włączyłeś?

gkudlacz
17-12-2013, 12:18
Witam serdecznie
ja też mam problem z tym dodatkiem galeria pomimo wczytania plików nie wyświetla się w artykule. Nie wiem dlaczego w opcjach jest pozycja "Wyglad galerii" i do wyboru stały lub zmienny gdy daje na zmienny zdjęcia w artykule się pojawiaja na stałym jest czyste pole. Bardzo prosze o pomoc

Karol99
17-12-2013, 20:43
Nie rozumiem Twojego postu - czy miniaturki się pojawiają tylko przy jednym ustawieniu, czy wcale?.. Podaj link do strony z problemem.

shaggy8
17-12-2013, 22:30
Witam
dziekuje za zainteresowanie
cos juz działa
http://www.lgdliwocz.pl/128-podsumowanie-konkursu-swiateczne-smaki
dziekuje bardzo teraz spróbuje już coś podziałać. Tylko coś dodatek nie reaguje na wszystkie polecenia może to wina templatki ??

teraz musze sobie jeszcze poszukać komend bo można stosować różne do wywołania galeri
np: {gallery}folder{/gallery} chyba ze znasz jakieś


dziekuje pozdrawiam

- - - Updated - - -

I nic z tego dalej nie działa po wgraniu nawiet większej ilości zdjęć pokazuje tylko 4
7190
tera są takie ustawienia galerii

Karol99
17-12-2013, 23:24
UWAGA: prawdopodobnie masz jakieś świństwo na swojej stronie, podmieniające adres przy wchodzeniu z linku (kliknięcie w link powyżej powoduje przekierowanie na jakąś podejrzaną, obcą stronę; dopiero skopiowanie linku i wklejenie go w pasek przeglądarki powoduje wyświetlenie Twojej strony). Przekierowanie następuje także przy kliknięciu na link w wynikach wyszukiwania wujka G. Bodajże wiosną byłą fala włamań na strony w J! z podobnymi efektami, wtedy podmieniany był plik .htaccess, a włamania te następowały zazwyczaj przez dziurę w JCE.

Na stronie z linku galeria wyświetla się poprawnie (4 rzędy po 5 miniatur). Załącznik u mnie się nie otwiera :(

Podłączyłeś się pod wątek o SIG, a używasz SIGPlus-a...