PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł ogłoszeń



mstachul
10-08-2006, 08:25
Chciałbym spytać czy ktoś wie czy jest jakiś gotowy moduł Jooml'i dla obsługi ogłoszeń, który pozwalałby na zarządzanie pobieraniem opłat (sms lub inne systemy płatnicze).

blp
23-09-2006, 21:42
Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Ale to nie jest kwestia modułu - to firmy oferujące płatności sms poprowadzą cię za rękę - poniżej opis z wapacza (w innych serwisach jest podobnie):

CZEGO BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ ?

Od strony technicznej - niewiele. Musisz jedynie przystosować system po swojej stronie do współpracy z kodami. Prosta baza danych, prosty skrypt i możesz zacząć zarabiać. Przykładowe skrypty znajdują się w dokumentacji dostępnej po zalogowaniu.

To my zapewniamy całe rozwiązanie łączące świat GSM z internetem. Ty nie płacisz za to nic - ani jednorazowo, ani miesięcznie. Nie musisz podpisywać umów z operatorami, płacić za numery i podłączenie do centrum SMS operatorów.

fanti
24-09-2006, 09:24
blp Jestes tak zachwycony prostotą, a ja nie bardzo rozumiem taki tekst w tego właśnie serwisu:

UWAGA ! Nawet jeśli pierwotnie usługa została zaakceptowana przez kody.wapacz.pl. W przypadku świadczenia tego typu usług zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania lub odmowy wypłaty należnej prowizji.

Czy taka postawa jest normą?
To chyba mozna darować sobie taka współpracę?

blp
24-09-2006, 10:47
Nie absolutnie nie chodziło mi o zachwalanie firm oferujących płatności sms, bo to straszne zdzierstwo i trzeba by oferować niezłe cuda żeby jakoś przyzwoicie na tym zarobić...
Chodzi mi tylko o to, że jeśli już ktoś szuka rozwiązań technicznych dla tych płatności, to trzeba zajrzeć na strony firm oferujących tokeny, bo takich modułów na joomla chyba nie ma