PDA

Zobacz pełną wersję : moduł pokazujący avatary i nicki zalogowanych



tomsson
11-02-2010, 20:52
szukam modulu ktory pokaze mi na stronie głownej avatar i nickname userów zalogowanych .
Mam CB 1.2.1 + kunena , któś mógłby coś polecić o ile coś takiego w ogóle jest

dippaolo
12-02-2010, 21:31
Polecam moduł "cb superthumb" (http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/community-builder-extensions/community-builder-pictures/2971). Ma duzo parametrów a między innymi użytkownicy on-line. Ja mam ustawione 10 ostatnio logowanych.

tomsson
12-02-2010, 22:37
bardzo Ci dziękuę nawet nie wiesz jak bardzo :) stray jestes zajebisty :) gdybym mógł postawiłbym Ci browarka :) super , o to mi chodziło.

alex51
13-02-2010, 09:56
Może też załapałbym się na oferowanego "browarka" :) małą uwagą: link podany przez @dippaolo kieruje do wersji cb_superthumb wymagającej użycia zgodności wstecznej. Proponowałbym pobrać wersję przystosowaną dla J!1.5, również dostępną na stronie >>producenta<< (http://www.templateplazza.com/view-details/cb-superthumb/288-cb-superthumb-for-j-1.5.html).

dippaolo
13-02-2010, 11:05
No i ja tez cos mam z tego watku :) Nie wiedzialem ze jest nowa wersja :) Dzis bedzie upgrade. Dzieki za info.

magneto76
26-06-2011, 16:13
Witam,

Jak można ustawić superthumb aby administrator po zalogowaniu był niewidoczny w tym module. Bardzo mi na tym zależy, często loguje się na swoją stronę, i użytkownicy mogą mieć dość ciągłego oglądania mojego avatara. Wiem, ze jest taka możliwość, jednak pomimo moich wielkich poszukiwań nie znalazłem rozwiązania. Bardzo proszę o pomoc :zagubiony:

dippaolo
26-06-2011, 17:51
Ja nie mam awatara więc superthumb nie pokazuje mnie w module - też często się loguje.

magneto76
26-06-2011, 22:25
Witam,

Dziękuje za odpowiedź. Faktycznie jest to jakiś sposób, jednak automatycznie przestaną być widoczni użytkownicy którzy również nie mają avatara w swoim profilu, a ich nie chciałbym pozbawiać takiej możliwości. W innych modułach można wykluczyć (tzn. nie będą widoczni po zalogowaniu) użytkowników np. wpisując ID, tutaj niestety w konfiguracji modułu nie widzę takiej możliwości. Bardzo mi zależy na tym module, dlatego chciałbym aby w superthumb istniała taka możliwość.
Być może niewiele postów napisałem, jednak niejednokrotnie posiłkowałem się wiedzą użytkowników tego forum, wierzę, ze i w tym przypadku otrzymam jakieś antidotum :)
Z pozdrowieniami
magneto 76

pyziak
26-06-2011, 22:29
@Panowie Ja do Ełku mam najbliżej pojadę po te wasze browarki i powiem czy były smaczne :spoko:

DonWene
16-10-2012, 00:16
Witam, czy ma Ktoś moduł cb_superthumb w swoich zbioracj, ponieważ na stronie producenta już go nie ma a zależy mi na tym żeby go zamontować na stronce