PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją modułów



Hadrian
10-08-2006, 11:52
Mam następujący problem, kiedy instaluje moduł wyskakuje mi taki błąd::confused:

Instalacja nowego module - Błąd!
Moduł "Custom Module" już istnieje!

Za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu z góry dziękuję.

josh
10-08-2006, 18:05
odpowiedzi moga byc dwie, albo masz juz taki modul i instalujesz go drugi raz
albo po deistalacji zostal ci folder i pliki na serwerze, ktore trza wykasowac poprzez ftpa lub joomleexplorera

pozdr

Hadrian
14-08-2006, 09:56
ten błąd wyskakuje przy modułach które nie są zainstalowane ani nigdy nie były instalowane

josh
14-08-2006, 10:36
tylko przy modulach?? czy przy botach i komponentach tez??

pozdaj paramerty serwera na ktorym masz stronke, wersje Joomla

pozdr

Hadrian
14-08-2006, 10:44
błąd wystepuje tylko przy modułach. Stronę mam na nazwa.pl http://nazwa.pl/hosting.php?s=sz&idts=50
wersja joomli 1.0.10

josh
14-08-2006, 12:14
wejdz w sysytem info i zobacz jakie sa uprawnienia do folderu administrator/modules/

pozdr

zillionlukas
18-08-2006, 18:57
mam podobny problem tylko ze umnie wyskakuje cos takiego Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku XML.
a jest ten plik tam .
Pytanie co robic bo niemam zadnych pomyslow ??

Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: ON (włączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: Brak Display Errors (Pokaż błędy):: ON (włączone) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: ON (włączone) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /tmp Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: Brak Edytor WYSIWYG:: Bez edytora WYSIWYG PHP wersja 4.4.2

katiusza
18-08-2006, 21:13
Jest na to proste rozwiązanie - instalujesz u siebie krasnala, odpalasz joomlę, w phpmyadmin'ie szpykasz do jos_components - i patrzysz, jakiej treści jest rekord z nowo zainstalowanym modułem, następnie robisz eksport lini do sql, wykonujesz zapytanie na bazie na serwerze z SM:on i przez ftp kopiujesz pliki z com_components do ;) com_components (określonego komponentu) - i to wszystko - musi działać ;)

zillionlukas
18-08-2006, 21:30
wlasnie wgralem patha
safejoomla1.0.8.zip (http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,161/)


i teraz cos innego wskakuj
html/media/mod_anaclock.php does not exist!

a jest tam ten plik mod_anaclock.php i to jego chcem zinstalowac

aj tyle kobinuje i ciagle nic :(

rubeus
19-08-2006, 13:36
Na razie na serwerze mam safe mode [on], wgralem patha
safejoomla1.0.8.zip (http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,161/)

i przy próbie instalcji wyskakuje mi coś takiego

Unrecoverable error "PCLZIP_ERR_READ_OPEN_FAIL (-2)"

Co może być przyczyną ?

zillionlukas
19-08-2006, 13:48
umnie to samo w gralem patch i nic, a serwer zlib ma wlonczony . Co robic ?
Z gory dzieks za pomoc