PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł płatności



thejonesh
11-02-2010, 22:03
Witam,
Szukam modułu, dzięki któremu użytkownik może płacąc przez paypal wyróżnić swój wpis na stronie głównej, poprzez podświetlenie, wytłuszczenie itd.

Zna ktoś z Was taki moduł, komponent? może być płatny.

moje
11-02-2010, 22:06
Są rozszerzenie integrujące Joomla z systemami płatności. Wystarczyło poszukać, to nie takie trudne- główny katalog rozszerzeń Joomla (ten z .org w adresie) posiada takie "niezwykłości".

thejonesh
11-02-2010, 22:08
mówisz o extensions.joomla.org ? Jeśli tak to podaj prosze link do określonego działu, dalej sobie poradzę. Tych rozwiązań jest tyle, że ciężko jest mi się połapać.

moje
11-02-2010, 22:27
1. A to tak ciężko wpisać paypal w szukajke na tamtej stronie?
2. Na logike można wziąć, że systemy płatności będą związane z handlem (e-handel po Amykańskiemu ;) ).

thejonesh
11-02-2010, 22:33
Poszukam, jeśli wiesz jakie rozwiązanie z tych zasobów jest godne polecenia to daj znać.

Ps. I nie spinaj się tak men, po to jest support żeby nakierować pytających. Gdybym miał 2 tys postów i siedział w joomli po uszy jak ty to bym nie musiał szukać pomocy na forum mądralo ;)

moje
11-02-2010, 22:36
Te 2k postów powstało dlatego, że cyklicznie (co mniej więcej takie same odstępu czasu +/- 4h ) padają na forum takie same pytania i to dotyczących łatwej część samych podstaw.

thejonesh
11-02-2010, 23:03
Pełno tam tego jest z nazwą paypal ;] Szukałem tu na forum, płatny content itd ale tylko jakieś śmieci.