PDA

Zobacz pełną wersję : Rezszerzenie



saracoratello
13-02-2010, 10:52
Witajcie,

Szukam rozszerzenia / rozszerzeń dzięki którym uda mi się zrobic +/- coś takiego:

Profil użytkownika: przy rejestracji będzie mial formularz z polami obowiązkowymi niestandardowymi, rejestracja potwierdzana kliknięciem w link który pojdzie do niego na maila.
Po zalogowaniu się będzie mógł wyedytowac swój profil uzupełniając pola które widzial podczas rejestracji + nowe pola ktore nie byly niezbędne przy rejestracji ale teraz musi je wypełnic.

Ponadto będzie mial formularz za posrednictwem bedzie przesylal swoje nazwijmy to 'zgloszenie', po wypelnieniu wszystkich pol formularza, zgloszenie bedzie wysylane do mnie na maila + przetrzymywane w bazie, nie będzie mógł zgłoszenia juz edytowac natomiast będzie mógł podejrzec ile i jaką tresc takich formularz ./ zgloszen wypelnił.

wszystko to w 2 wersjach jezykowych : gryzione joomfishem. Da się tak ? :zagubiony:
Macie jakieś pomysły ?

seba.adm
13-02-2010, 10:56
Witajcie,

Szukam rozszerzenia / rozszerzeń dzięki którym uda mi się zrobic +/- coś takiego:

Profil użytkownika: przy rejestracji będzie mial formularz z polami obowiązkowymi niestandardowymi, rejestracja potwierdzana kliknięciem w link który pojdzie do niego na maila.
Po zalogowaniu się będzie mógł wyedytowac swój profil uzupełniając pola które widzial podczas rejestracji + nowe pola ktore nie byly niezbędne przy rejestracji ale teraz musi je wypełnic.


Poczytaj o możliwościach komponentu >>Community Builder<< (http://wiki.joomla.pl/Community_Builder)


Ponadto będzie mial formularz za posrednictwem bedzie przesylal swoje nazwijmy to 'zgloszenie', po wypelnieniu wszystkich pol formularza, zgloszenie bedzie wysylane do mnie na maila + przetrzymywane w bazie, nie będzie mógł zgłoszenia juz edytowac natomiast będzie mógł podejrzec ile i jaką tresc takich formularz ./ zgloszen wypelnił. Zajrzyj do >>Centralnego Katalogu Rozszerzeń<< (http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms)

zwiastun
13-02-2010, 10:59
I następnym razem sprecyzuj temat wątku, bo słowo Rozszerzenia nic nie mówi!