PDA

Zobacz pełną wersję : slimbox w artykule



mattematyk
13-02-2010, 22:47
Mam JCE i kombinuję dziś przez pół dnia z różnymi dodatkami ale nic nie umiem wymyslić....
Jak zrobić tak, żeby w artykule była miniaturka, po kliknięciu której otwiera się duże zdjęcie?
mavik Thumbnails -jak zainstaluję i włączę to jak tego używać? ani w JCE ani w Tiny nie pojawiają się po instalacji żadne dodatkowe opcje pozwalające mniejszyć zdjęcie...
Szukałam tutaj ale też nic nie znalazłam jak z poziomu użytkownika można dodać do tekstu zdjęcie, żeby na stronie była miniaturka, po kliknięciu której zdjęcie się powiekszy?
Instalowałam różne, ale nie wiem jak się potem do tego dostać, jeśli użytkownik redaguje tekst w JCE. Trzeba zmienić edytor?
proszę o podpowiedź

Dylek
13-02-2010, 23:28
A JCE Utilities? Tam nie ma tego? Albo plugin Advanced Image Manager do JCE?

Bazyl
13-02-2010, 23:28
mavik Thumbnails - klikasz na dodane zdjęcie w artykule i zmniejszasz myszą.

mattematyk
14-02-2010, 18:32
JCE Utilities
-zainstalowałam przez instalator joomla, a nie przez instalator dodatków JCE, bo tam nie chciało instalować
no i nie mam pojęcia jak się teraz do tego dostać... przy edytowaniu art. w JCE nie pojawiają się żadne dodatkowe opcje pozwalające zrobić ze zdjęcia miniaturkę

mavik Thumbnails
-zainstalowane, włączone i ... nic
klikam na fotkę w art. ale na żaden ruch myszą nie reaguje...

:(

osp
16-07-2010, 10:51
Ja zaproponuję zainstalowanie Simple Image Gallery - bez problemu robi miniaturki w artykule i po kliknięciu pokazuje we flashowej ramce.

nieznajoma
16-07-2010, 13:49
Ja zaproponuję zainstalowanie Simple Image Gallery - bez problemu robi miniaturki w artykule i po kliknięciu pokazuje we flashowej ramce.
Nie wiem, czy dobrze zauważyłam. Tę galerię można ściągnąć chyba w postaci tylko pro- płatnej. Mogę się oczywiście mylić. Sama bym ją z chęcią zainstalowała. Jeśli Ktoś zna link, niech się podzieli.

alex51
16-07-2010, 14:03
Czyżby mowa była o >>TEJ<< (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/photo-gallery/1468) galerii? Jeśli to o nią chodzi, to jest tam napisane, że to bezpłatna galeria.

Bazyl
16-07-2010, 14:04
Proszę: http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/photo-gallery/1468

krzychoooo
17-07-2010, 17:22
Spróbuj "simple image gallery" . Mi udało się zainstalować na home.pl i działa OK
Na serwerze w nazwa.pl narazie mam problem.