PDA

Zobacz pełną wersję : plikownia



niron
14-02-2010, 16:04
Witam, poszukuje plikowni , w której będzie można podać pod jakim adresem jest dany plik . Mam dwa ftp jeden na strone a rugi na pliki . w phoca download jest tylko opcja wskazania pliku z ftp strony :<

alex51
14-02-2010, 16:40
Jeśli dobrze zrozumiałem, to napisałeś, że phoca download nie umożliwia podlinkowywania plików? Z mojego rozeznania wynika, że można w nim wstawiać pliki do pobierania, umieszczone na innych serwerach. Podobne funkcje ma większość stosowanych komponentów do downloadu, jak choćby Docman, JoomDOC i inne.

niron
14-02-2010, 16:43
hm , szukałem w opcjach i szczerze mówiąc nie znalazłem takowej , zaraz sparwdze ponownie


EDIT:
Moja wina moja wina (..) jest wybaczcie za zbędny post :zagubiony:

alex51
14-02-2010, 16:49
PA=>Phoca Download=>Pliki=>Utwórz=>External URL Link:

niron
15-02-2010, 09:48
Tak tak juz znalzałem dziękuje za pomoc, teraz zastanawiam się jak ustawić aby nie zarejstrowany user mogł wejdz do downloadu mogł zoabczyc sekcje kategorie i zawarte w nich pliki , ale nie mogł sciagnąć przy próbie sciągniecia np "aby moc pobierać musi sie zalogować , nie masz konta? zarejstruj sie"
albo cos w tym rodzaju

Pozdrawiam

alex51
15-02-2010, 12:16
Tak szczególne preferencje można znaleźć w Docmanie lub w JoomDoc, w Phoca Download nie znalazłem opcji jednoczesnego pokazywania zawartości danej kategorii z jednoczesnym uniemożliwianiem pobierania pliku.

niron
15-02-2010, 18:06
Witam, znalazłem odpowiadającą moim wymaganią wtyczke i darmowa :))
Jakby ktoś szukał to
http://www.jdownloads.com/index.php